۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

نگاهی به برترین ارزدیجیتال بازار

قیمت بیت کوین هم سقوط کرد و هم‌اکنون با قیمت ۲۱,۳۸۱ دلار معامله می شود. اکثر آلت کوین ها نیز به دنبال ریزش قیمت بیت کوین کاهش یافتند. در طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت اتریوم نزولی بوده است و ۴ درصد کاهش داشته است. اتریوم با از دست دادن قیمت ۲ هزار دلار، روند نزولی ثابتی داشته است. چشم انداز تکنیکال قیمت اتریوم نیز نزولی بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار یک روزه

اتریوم

نمودار ۱ روزه قیمت اتر

اگر مومنتوم فروش اتریوم همه گیر شود، به احتمال زیاد سطح حمایت خود را از دست دهد و به میزان قابل توجهی سقوط کند. اگر اتریوم توانایی این را داشته باشد که بالاتر از سطح حمایت فوری خود باقی بماند، ممکن است دیگر نزدیک به سطح حمایت ۱۳۰۰ دلاری معامله نشود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز ۱.۰۵ تریلیون دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۱ درصد پایین آمده است.

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱,۶۰۳ دلار معامله می شود. از زمانی که این کوین به زیر قیمت ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد، اتریوم در مسیر یک سقوط آزاد ثابت قرار گرفته است و گاهی اوقات کمی روند صعودی را طی می‌کند. مقاومت سنگین برای این آلت کوین در سطح ۱۷۰۰ دلار بود و شکستن این مقاومت قیمت اتر را به ۱۹۰۰ دلار می رساند. حالا باید ببینیم که آیا اتریوم موضع خود را بالاتر از سطح حمایت فوری خود حفظ می کند یا خیر.

در حال حاضر اتریوم در رنج قیمتی ۱۵۰۰ دلار تا ۱۶۰۰ معامله می‌شود که سطح حمایت فوری است. خط روند نزولی نیز در حال عبور از سقف قیمت ۱۷۰۰ دلاری بود که این سطح را به سقف قیمتی مهم برای اتریوم تبدیل می‌کند. مقدار اتریوم معامله شده افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش فروش است.

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم

افزایش فشار فروش اتریوم در نمودار ۱ روزه

اقدام قیمت فعلی اتریوم افزایش فشار فروش را در نمودار تصویر بالا را نشان می‌دهد. شاخص قدرت نسبی زیر خط نیمه بود. این بدان معناست که در زمان نگارش این مقاله  تعداد فروشندگان از خریداران بیشتر شده است. این اتفاق مربوط به اقدام سقوط قیمت اتر بود. قیمت اتریوم زیر 20-SMA بود، خوانش بالای آن به این معنی بود که فروشندگان مومنتوم (حرکت ) قیمت در بازار را هدایت می کردند.

سیگنال فروش اتریوم در نمودار یک روزه

حرکت رو به پایین ETH در نمودار باعث شده است خریداران اعتماد خود را نسبت به این دارایی از دست بدهند. اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت (مومنتوم) قیمت و احتمال تغییر آن است. اندیکاتور MACD نزولی شد و هیستوگرام های قرمز رنگی را که مربوط به سیگنال فروش کوین هستند، نشان داد.

منبع: NewsBTC