۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نمودارقیمت اتریوم پس از شکستن مقاومت مهم ۱۸۵۰ دلاری، شتاب صعودی ایجاد کرد. این ارز در بالای ۱۸۵۰ دلار و همچنین بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود. در تایم فریم یک ساعته نمودار ETH/USD کانال صعودی با مقاومت نزدیک به ۱۸۸۰ دلار، شکسته شده است. اگر قیمت موفق شود و خریداران قدرت کافی را داشته باشند میتواند منطقه مقاومت ۱۹۲۰دلاری را از پیش رو بردارد، این جفت می‌تواند افزایش بیشتری را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

قیمت اتریوم یک کف بالاتر از منطقه حمایتی قبلی ۱۷۶۰دلار ایجاد کرد. این ارز دیجیتال قیمت مناسب خود را حفظ کرد و روند صعودی جدیدی را در بالای نواحی مقاومت ۱۸۰۰ و ۱۸۲۰ دلار شروع کرد.

همچنین منطقه مقاومت ۱۸۵۰ دلاری را شکست. سپس قیمت بیش از پنج درصد افزایش یافت و از منطقه مقاومت ۱۸۸۰ دلاری رد شد. در طول این افزایش، کانال صعودی با مقاومتی نزدیک به ۱۸۸۰ دلار، شکسته شد.

اتریوم به بالاترین قیمت ماهانه خود یعنی به قیمت ۱۹۲۴ دلار رسید و اکنون در حال تثبیت قیمت می باشد. این ارز دیجیتال اکنون بالای ۱۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود.

خریداران در حال حاضر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از قیمت ۱۸۵۹به ۱۹۲۴ دلار حفاظت می‌کنند. در روند صعودی اخیر، قیمت در نزدیکی سطح ۱۹۲۴ دلار با مقاومت جدی مواجه است. مقاومت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح مهم ۱۹۶۵ دلار قرار دارد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ داده‌ها میگویند که بیت کوین وارد صعودی‌ترین ماه تاریخ خود شده است!

مقاومت اصلی درحال حاضر در نزدیکی ۲۰۰۰ دلار است. شکست این مقاومت امکان دارد به شروع یک روند صعودی قوی منجر شود. مقاومت اصلی بعدی در صورت شکست این مقاومت احتمالا ۲۱۲۰ دلار است. هر گونه صعود بیشتر می‌تواند به تاچ کردن مقاومت ۲۰۵۰ دلاری نیز بیانجامد.

سناریوی ریزش قیمت

اگر اتریوم نتواند مقاومت مهم ۱۹۲۵ دلاری را بشکند، ممکن است یک اصلاح نزولی را شروع بکند. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول نمودار، سطح ۱۹۰۰دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۸۸۰ دلار یا ناحیه ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۱۸۵۹ به ۱۹۲۴ دلار است که در زیر آن قیمت ممکن است تا ۱۸۶۰ دلار کاهش داشته باشد. حمایت اصلی اکنون نزدیک به منطقه ۱۸۴۰ دلار قرار دارد. در صورت شکسته شدن این مقاومت، ممکن است قیمت به سمت قیمت ۱۸۰۰ دلار ریزش داشته باشد.

بررسی اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه صعودی در حال کاهش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطح پشتیبانی اصلی: ۱۸۴۰ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۱۹۲۵ دلار

منبع: Newsbtc