۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

با سقوط  قیمت بیت کوین، اتریوم نیز حرکت نزولی جدید خود را از محدوده ۴,۶۵۰ دلار آغاز کرد. اگر حمایت ۴,۲۰۰ دلاری نیز شکسته شود، احتمال سقوط بیشتر قیمت نیز وجود دارد.

اتریوم در محدوده ۴,۸۵۰ دلار با مقاومت قدرتمند خود رو به‌ رو شد و پس از رسیدن به اوج قیمت ۴,۷۶۹ دلار حرکت نزولی جدید را در بازار آغاز کرد. فروشندگان در ادامه، شتاب نزول را بیشتر کردند و قیمت را به زیر حمایت مهم ۴,۵۰۰ دلار رساندند.

در ادامه حمایت ۴,۴۰۰ دلاری نیز شکسته شد و اتریوم تا ۴,۲۶۱ دلار نزول کرد ولی اکنون بازار در حال تثبیت قیمت است. در صورت سناریو صعودی‌ شدن بازار، نزدیک‌ ترین مقاومت در حدود قیمتی ۴,۳۸۰ دلار است.

مقاومت کلیدی بعدی در ۴,۴۰۰ دلار خواهد بود و سد اصلی برای خریداران در محدوده ۴,۵۰۰ دلار و سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی در حال شکل گیری است.

تحلیل قیمت اتریوم: سقوط به نزدیکی ۴,۲۰۰ دلار؛ حرکت بعدی چیست؟نمودار قیمت اتریوم

عبور از ۴,۵۰۰ دلار می‌تواند آغاز برای یک روند صعودی جدید در بازار باشد. مقاومت مهم بعدی  در ۴,۶۵۰ دلار است. اگر روند صعودی قیمت ادامه پیدا کند اتریوم

می تواند تا 4800 دلار صعود کند.

مقاومت و حمایت های اتریوم

اگر اتریوم  نتواند از مقاومت‌ های مهم  ۴,۳۸۰ و ۴,۴۰۰ دلاری عبور کند، امکان دارد اصلاح نزولی  بیشتر شود. در صورت اصلاح حمایت 4280 دلار را در پیش رو داریم.

حمایت اول کلیدی در ۴,۲۵۰ دلار است و در صورت از دست رفتن این محدوده امکان سقوط قیمت نیز افزایش پیدا می کند. حمایت کلیدی بعدی در ۴,۱۵۰ دلار است و ادامه روند نزولی می‌تواند قیمت را تا ۴,۰۵۰ دلار پایین بکشد.  پس از آن نیز ۴,۰۰۰ دلار به‌ عنوان حمایت کلیدی و اصلی قیمت به شمار می رود.

حمایت کلیدی اتریوم ۴,۲۵۰ دلار و ۴,۵۰۰ دلار هم به‌ عنوان مقاومت‌‌‌ پیش رو قیمت عمل خواهد کرد.

منبع: ”newsbtc“