۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نمودار قیمت اتریوم افزایش شدیدی را بالاتر از سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری و ۲۰۵۰ دلاری تجربه کرد. درحال حاضر این ارز دیجیتال در بالای ۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی با حمایتی در نزدیکی به قیمت ۲۰۹۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USDT در حال شکل‌گیری است. این جفت ارز می‌تواند یک اصلاح نزولی را در زیر محدوده حمایت ۲۰۷۵ دلاری شروع کند.

تحلیل تکنیکال نمودار اتریوم

نمودار قیمت این ارزدیجیتال بعد از حرکت واضح به بالای سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلار افزایش یافت. اتریوم قبل از اینکه فروشنده ها در نزدیکی منطقه ۲۱۲۰ دلار ظاهر شوند، به بالای محدوده مقاومتی ۲۰۸۰ دلار صعود کرد.

قبل از اینکه قیمت شروع به اصلاح نزولی بکند، نزدیک به قیمت۲۱۴۱ دلار، یک سقف تشکیل داد. سپس به زیر سطح ۲۱۰۰ دلار سقوط کرد. قیمت یک کف نزدیک به ۲۰۷۵ دلار تشکیل داد و اکنون در حال تثبیت قیمت می باشد.

همانطور که از نمودار بالا مشخص است؛ اکنون اتریوم در بالای قیمت ۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی با حمایتی نزدیک به ۲۰۹۰ دلار در تایم فریم یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است. نزدیک‌ترین مقاومت منطقه ۲۱۱۰ دلار است. این سطح مهم نزدیک به ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی را از قیمت ۲۱۴۱ به ۲۰۷۵ دلار قرار دارد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ تحلیل تکنیکال بیت کوین

مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی منطقه ۲۱۲۵ دلاری یا سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت ریزشی از ۲۱۴۱ به ۲۰۷۵ دلار می باشد.

بسته شدن کندل قیمت بالای محدوده مقاومتی ۲۱۲۵ دلار می‌تواند به شروع یک روند صعودی دیگر منجر شود. در مورد ذکر شده، خریداران ممکن است نمودار را به سمت مقاومت ۲۲۰۰ دلاری حرکت دهند. هدف بعدی مقاومت ۲۳۲۰ دلاری خواهد بود.

سناریوی ریزش قیمت

اگر اتریوم نتواند محدوده مقاومتی مهم ۲۱۲۵ دلار را از پیش رو بردارد، یک اصلاح نزولی را آغاز خواهد کرد. نزدیک‌ترین حمایت اصلی بعدی سطح ۲۰۹۰ دلار و خط روند می باشد.

حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۰۷۵ دلار قرار دارد که در زیر آن قیمت امکان دارد  تا ۲۰۲۰ دلار نیز کاهش یابد. حمایت اصلی اکنون نزدیک به سطوح ۱۹۲۵ و ۱۹۲۰ دلار در حال شکل گیری است.

بررسی اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه صعودی در حال نزول است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD درست زیر سطح ۵۰ است.

سطح پشتیبانی اصلی: ۲۰۷۵ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۲۱۲۵ دلار

منبع: Newsbtc