۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

تایم (TIME) که یکی از معتبرترین نشریه‌ها و رسانه‌های خبری سراسر جهان است، ایلان ماسک را به‌عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. او در مصاحبه با این نشریه بیان کرد مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.

نشریه تایم در روز گذشته اعلام کرده است که ایلان ماسک را به‌عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. ثروتمندترین مرد جهان در گفت و گو با این نشریه تشریح کرد که «شک دارد ارزهای دیجیتال بتوانند روزی جایگزین ارزهای فیات شوند».

نشریه تایم از ۲۰۲۱ با عنوان سال بدون مرز ایلان یاد کرده است و دلیل این نام‌گذاری فعالیت‌ها، اظهارنظرها و دستاوردهای قابل‌توجه ایلان، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس (SpaceX)، در سال ۲۰۲۱ میلادی بوده است.

ماسک به تایم گفته است که از نظر او ارز دیجیتال حوزه بسیار جذابی است و می‌تواند بی‌نهایت راجع به ماهیت پول به‌عنوان «یک سیستم اطلاعاتی برای توزیع منابع» گفتگو کند. با وجود این، ماسک گفته است که شک دارد روزی برسد که ارزهای دیجیتال جایگزین ارزهای فیات شوند.

ماسک به تازگی به‌واسطه تأثیرگذاری‌ مثبت و منفی خود بر ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بر قیمت های بیت کوین و دوج کوین، در فهرست تأثیرگذارترین چهره‌های CoinDesk قرار گرفته بود و به‌عنوان چهره سال این رسانه در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

ماسک درباره اینکه اقدامات تأثیرگذار او اغلب با انتقاد مواجه شده است، به تایم گفته است:

بازارها اغلب در خود جنب‌وجوش ایجاد می‌کنند و می‌توانم بگویم که بیشتر این تحرکات هیچ پایه و اساسی ندارند. بنابراین آیا اظهارنظرهای من اساساً با حرکات بازار که در هر صورت ممکن است اتفاق بیفتند، تفاوتی دارد؟ من که این‌طور فکر نمی‌کنم باشد.