۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

طبق گزارشات منتشر شده دیروز بود که کانال دولت کره جنوبی هک شد و نام آن به SpaceX Invest تغییر یافت. پس از آن ویدیوهای ساختگی از ایلان ماسک را در مورد ارزهای دیجیتال بارگذاری شد. یک خبرگزاری محلی تایید کرد که حساب کاربری یوتیوب هک شده در عرض ۴ ساعت پس از مداخله فعالانه دولت کره جنوبی در دسترس قرار گرفت و بازیابی شد.

ویدیوهای ساختگی از ایلان ماسک در کانال یوتیوب منتشر شده است

در روز گذشته، کانال یوتیوب متعلق به دولت کره جنوبی با به اشتراک گذاری پخش زنده ویدیوهای ساختگی در مورد رمز ارزها، در زمان کوتاهی هک شد و به SpaceX Invest تغییر نام داد. با این حال، طی گزارشی از یک خبرگزاری محلی تایید شد که حساب کاربری یوتیوب هک شده در عرض ۴ ساعت پس از مداخله فعالانه دولت کره جنوبی بازیابی شد.
ویدیو ایلان ماسک
تصویر بالا اسکرین شاتی است که در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته که نشان می‌دهد نام کانال یوتیوبی به SpaceX Invest تغییر یافته است و ویدیوهایی پخش می‌شود که ایلان ماسک را در حال صحبت کردن نشان می‌دهد. ظاهراً رمز عبوری از نوع آسان که توسط ابزارهای تست پسورد ورود استفاده شده است به عنوان عامل اصلی این هک شناسایی شده و گوگل نیز این مسئله را تایید کرده است.

بایننس نیز دو مظنون مربوط به KyberSwap شناسایی کرده است

با گسترش فعالیت‌های مجرمانه سایبری در فضای کریپتو، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس نیز برای کمک به بهبودی KyberSwap پس از هک اخیر آن که ۲۶۵۰۰۰ دلار از وجوه کاربران را تخلیه کرد، تحقیقات داخلی را برای ردیابی مجرمان انجام داده است.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس نیز در بیانیه ای اعلام کرد که تیم امنیتی این صرافی دو مظنون را شناسایی کرده و اطلاعات را به KyberSwap و مجری قانون ارسال کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد بایننس اکنون نقش برادر بزرگ در فضای کریپتو را بازی می‌کند. یکی از کاربران توییتر اشاره کرد که بایننس از امنیت پلتفرم خود پا را فراتر گذاشته به طوری که کل اکوسیستم کریپتو را ایمن کرده است.

منبع: Cointelegraph