۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

دوج کوین با رسیدن به مقاومت ۰.۱۱۲۰ دلاری روند نزولی جدیدی را شروع کرد. این ارز هم اکنون زیر منطقه ۰.۰۹۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) معامله می‌شود. در نمودار ۴ ساعته جفت DOGE/USD خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۰.۱۰۲ دلار را شکسته است. این جفت برای شروع روند صعودی جدید، باید بالاتر از حمایت ۰.۰۸۰ دلار باقی بماند.

آینده قیمت دوج کوین چگونه پیش خواهد رفت؟

در چند روز اخیر، دوج کوین با رسیدن به ناحیه مقاومت ۰.۱۱۲۰ دلاری کاهش زیادی را تجربه کرده است. دوج همچنین به سطوح حمایت ۰.۱۱۲۰ و ۰.۱۰۰۰ دلار واکنش نشان داد.

در نمودار ۴ ساعته جفت DOGE/USD، خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۰.۱۰۲ دلار شکسته شد. این جفت حتی به زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی حرکت صعودی از ۰.۰۷۱۳ به ۰.۱۱۱۷ دلار کاهش یافت.
دوج کوین
اکنون دوج کوین در زیر منطقه ۰.۰۹۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) معامله می‌شود.

در صورت صعود، قیمت در نزدیکی سطح ۰.۰۹۱۵ دلار با مقاومت مواجه است. نزدیک‌ترین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۰.۱۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) قرار دارد. هر گونه صعود بیشتر از منطقه ۰.۱۰۰۰ دلار می‌تواند شروع یک رشد مناسب به سمت منطقه ۰.۱۰۸۰ دلار باشد.

به نظر می‌رسد که مقاومت اصلی در نزدیکی منطقه ۰.۱۱۲۰ دلار وجود داشته باشد. شکست این مقاومت می‌تواند شرایط برای صعود به سطح ۰.۱۲۰ دلار را مهیا کند.

احتمال نزول بیشتر قیمت وجود دارد!

اگر قیمت دوج نتواند به بالاتر از سطح ۰.۰۹۱۵ دلار برسد، به نزول خود ادامه خواهد داد. نزدیک‌ترین حمایت در جهت نزول نزدیک به سطح ۰.۰۸۶۵ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۰.۰۸۰ دلار قرار دارد. این حمایت نزدیک به سطح ۷۶.۴ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۰.۰۷۱۳ به ۰.۱۱۱۷ دلار است. اگر یک شکست نزولی زیر سطح حمایت ۰.۰۸۰۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت کاهش بیشتری خواهد داشت. در این صورت، قیمت ممکن است به سمت سطح ۰.۰۷۲۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورها

MACD چهار ساعته: MACD برای DOGE/USD اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

RSI چهار ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای DOGE/USD اکنون در منطقه بیش‌فروش است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۰.۰۸۶۵ دلار، ۰.۰۸۰۰ دلار و ۰.۰۷۲۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۰.۰۹۱۵ دلار، ۰.۱۰۰۰ دلار و ۰.۱۱۲۰ دلار.

منبع: Newsbtc