۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

ارز دیجیتال MATIC، هفته‌ای که گذشت را با صعود قابل توجهی روی نمودارها به پایان رساند. تعداد خریداران این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 8.5 درصد افزایش یافتند. سپس امکان شکستن مقاومت 0.94 دلاری نیز فراهم شد. قیمت این آلت کوین در هفته گذشته در این محدوده قیمتی نوسان داشته است. ولی صعود بعدی آنچنان قوی بود که قیمت ماتیک به بالای 1 دلار رفت.

آینده ارز دیجیتال MATIC چه می‌شود؟

MATIC پس از سقوط خود درتاریخ  18 ژوئن (28 خرداد)، وارد یک کانال صعودی شد. لازم به ذکر است که آخرین رالی این آلت کوین بعد از تعاملش با خط حمایت صعودی آن اتفاق افتاد.

MATIC قبل از رشد بیشتر قیمت باید با مقاومت کلیدی در سطح 1 دلار مبارزه کند. با این تفاسیر، در صورتی که قادر باشد تا مقاومت را بشکند، ناحیه مقاومت بعدی آن بالاتر از سطح 1.3 دلاری خواهد بود.

آیا این شروعی برای رشد بعدی MATIC است؟

با بررسی عملکرد چند هفته گذشته MATIC می‌توان به دیدگاهی تقریبی برای کوتاه مدت دست پیدا کرد. برای مثال، شاخص سن کوین متوسط متیک از 18 جولای (27 تیر) به صورت قابل توجهی کاهش یافته است. این امر تقریباً با آزمایش مجدد خط مقاومت صعودی MATIC همزمان بود.

نتیجه پس از آزمایش مجدد خط مقاومت هم با افت نسبتی MVRV در همین دوره مطابقت داشت. این اتفاق تایید کننده این است که MATIC از آن زمان، جریان‌های خروجی‌ قابل توجهی را تجربه کرده است. حال نکته جالب اینجاست که شاخص سن کوین متوسط MATIC از تاریخ 9 آگوست (18 مرداد) کمی افزایش یافته است. این امر پس از آزمایش مجدد خط حمایت، انباشت را تأیید می‌کند. با این حال، نسبت MVRV به ندرت با افزایشی چشمگیر همراه بود. به همین دلیل، آخرین افزایش این شاخص ممکن است با حجم کافی حمایت نشود.

توزیع موجودی MATIC تأیید کرده است که برخی از نهنگ‌ها این آلت کوین را خریداری کرده‌اند. ولی هنوز مقداری فشار فروش از طرف دیگران وجود دارد. آدرس هایی که بین 10000 تا 1 میلیون کوین MATIC دارند، مسئولیت آخرین فشار صعودی را بر دوش دارند.

کیف پول‌هایی که بین 1 میلیون تا 10 میلیون واحد از این کوین داشتند، در 24 ساعت گذشته فشار فروش را افزایش دادند. حتی با این فشار، آدرس‌هایی با بیش از 10 میلیون کوین بیشترین تأثیر را بر عملکرد قیمت MATIC دارند. جریان خروجی این دسته از نهنگ‌ها کاهش یافته است و راه را برای رالی امداد هموار کرده است.

عملکرد MATIC درطول مدت 3 هفته‌ای که گذشت نشان دهنده این است که فشار نزولی (فروش) کافی وجود ندارد. به همین دلیل چشم‌انداز صعودی غالب خواهد شد. علی‌الخصوص اکنون که اکثر نهنگ‌ها در حال خرید ماتیک هستند.

منبع: ambcrypto