۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

این روزها علاقه مندان حوزه ارز دیجیتال شاهد بازگشت بیت کوین به اوج خود هستند. پس از ریزش‌های پیاپی بازار رمز ارز‌ها طی دو هفته گذشته که همه را نگران کرده بود. بیت کوین رشدی 40 درصدی را توانست تجربه کند. اکنون پس از این افزایش جهشی قیمت، یکی از تحلیل‌گران معروف، خبر از صعود بیشتر قیمت داده است.

سخنان تحلیل‌گر معروف بیت کوین

این تحلیل‌گر بیت کوین، رشدی بسیار جهشی را برای بیت کوین و در صورتی که به بالای 44 هزار دلار برسد. پیش‌بینی کرده است. این استراتژیست معروف، انتظار اصلاح‌های فراوانی را در طی این روند قدرتمند صعودی ندارد. درواقع اصلاح‌ها در این روند صعودی، ضعیف خواهند بود.

این استراتژیست برتر که در صفحه توییتر خود فعالیت دارد با نام مستعار Credible شناخته می‌شود. او عنوان کرده است که اگر بیت کوین به بالای 44 هزار دلار صعود کند. باید منتظر ادامه این روند صعودی بدون اصلاح باشیم.

این که دلیل این صعود ناگهانی و هیجانی چه چیزی می‌تواند باشد، امری نامعلوم است. اما مسئله ای که مشخص است، تارگت بعدی بیت کوین است که حدود 47 هزار دلار قرار دارد.

این تحلیل‌گر بیان کرده که عموم مردم با رسیدن قیمت بیت کوین به محدوده 47 هزار دلار، احتمالا دیدگاهی منفی خواهند داشت. در ادامه افزود مردم منتظر شروع موج سقوطی بعدی خواهند بود، اما هیچوقت این‌طور نخواهد شد.

Credible اعتقاد دارد که بیت کوین همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و در این میان، کمی هم ثبات قیمت خواهد داشت. با این حال، عموم مردم نیز از آن به عنوان استارت موج نزولی بعدی یاد کنند.

اگر بخواهیم بر اساس نمودار Credible بازار را بررسی نماییم، باید منتظر بازگشت بیت کوین در رنج قیمتی بالای 60 هزار دلاری باشیم. این تحلیل‌گر گفته است که بیت کوین تاکنون طبق تحلیل های او پیش رفته‌ است. در صورتی که قیمت بیت کوین به بالای 44 هزار دلار برسد، این تحلیل‌گر از تحلیل خود مطمئن‌تر خواهد شد.

منبع:”dailyhodl