۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت بیت کوین بار دیگر امروز به ۴۳،۰۰۰ دلار بازگشت. با این حال، مدیران شبکه بلاکچینی ترا با سرمایه گذاری بر روی BTC، بار دیگر خوش بینی را در میان سرمایه گذاران زنده کردند.

بیت کوین در ساعات گذشته در تلاش بوده است تا به اوج هفتگی خود دست پیدا کند. در حالی که روز گذشته قیمت BTC در حال تثبیت بود. در تایم فریم های پایین تر شاهد حرکت بدون روند آن بودیم، مسیر حرکت بزرگترین رمز ارز بازار تغییر کرد. که در ادامه  به ۴۳،۴۹۲ دلار، قیمتی که آخرین بار در تاریخ ۳ مارس (اسفند) مشاهده شده بود بازگشت.

نمودار بیت کوین تایم فریم ۱ ساعته
نمودار BTC تایم فریم ۱ ساعته

خرید BTC ادامه دارد

در روزهای اخیر ترا با اعلام برنامه خرید ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخایر استیبل کوین UST خود همه نگاه ها را به خود جلب کرده است. دو کوان، بنیان گذار ترا اوایل گفته بود که قرار است ۱۰ میلیارد دلار BTC بخرد. که در ادامه  آن را به عنوان پشتوانه استیبل کوین UST قرار دهد. علاوه بر این، در زمان ارسال این خبر ۷۵۰ میلیون دلار تتر از کیف پول متعلق به ترا انتقال یافته است.

با این حال، وی در مصاحبه چند روز اخیر خود اعلام نمود که فعلا ۳ میلیارد دلار سرمایه وجود دارد و به مرور هدف نهایی ۱۰ میلیارد دلاری تکمیل خواهد شد.

توییت دو کوون

حساب معروف توییتری کردیبل کریپتو (Credible Crypto) خطاب به اشخاصی که امیدوارند در سطوح زیر ۴۰،۰۰۰ دلار خرید کنند نوشت:

فروشندگانی که زیر ۴۰،۰۰۰ دلار BTC خود را به فروش برساندند هم‌اکنون ناراحت هستند. چرا که اکنون ۱۲۵ میلیون دلار سرمایه جدید به بازار وارد شده و BTC ۱۰٪ بالاتر از جایی است که آنها به فروش رسانده‌اند.

توییت کردیبل کریپتو

تریدر مطرحی به نام پنتوشی در رابطه با سرمایه گذاری ترا و عرضه ثابت بیت کوین اظهار نظر کرد:

۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار از عرضه روزانه بیت کوین در یک دوره طولانی مدت حذف شد که تاثیر مثبتی دارد.

همچنین او افزود چنین حرکتی می‌تواند توجه سرمایه‌گذاران را دوباره به بیت کوین هموار کند. پنتوشی در رابطه با این موضوع گفت:

کسانی که نزولی هستند باید بدانند که روزی عرضه بیت کوین تمام خواهد شد. آنچه کمیاب است، کمیاب تر می‌شود.

السالوادور عرضه اوراق قرضه BTC خود را به تعویق انداخت

از سوی دیگر، اخبار مربوط به تعویق عرضه اوراق قرضه بیت کوین السالوادور تا ماه سپتامبر نتوانست بر روحیه سرمایه گذاران تاثیر بگذارد.

قانون گذاران آمریکایی به تازگی با توجه به سود ۱.۵ میلیارد دلاری که شایعه شده است برای اوراق قرضه ۱ میلیارد دلاری ۱۰ ساله السالوادور وجود دارد، اقدامات خود را برای تحقیق در رابطه با پذیرش بیت کوین در السالوادور تشدید نموده‌اند. که همین موضوع باعث شده است تا نایب بوکله، رئیس جمهور این کشور بار دیگر در این رابطه در توییتر از آنها انتقاد نماید.

توییت نایب بوکله

قبل از این انتظار می‌رفت این اوراق اواسط ماه جاری عرضه شوند. اما فعلا به تعویق افتاده است.

منبع:”cointelegrap”