۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بیت کوین با شکستن حمایت 60000 دلار حرکت نزولی خود را ادامه داد. ساعتی قبل نیز قیمت به پایین‌ ترین سطح خود یعنی ۵۸,۵۹۶ دلار رسید.حال این احتمال است که قیمت در ادامه  تا ۵۵,۰۰۰ دلار نیز پایین بیاید.

بیت کوین از دو روز پیش حرکت نزولی خود را از محدوده 65000 دلار به پایین آغاز کرده و بعد از شکسته شدن این حمایت مهم، روند نزولی در بازار آغاز شد.

قیمت در ابتدا محدوده ۶۲,۰۰۰ دلار را از دست داد و در نهایت به پایین حمایت مهم ۶۰,۰۰۰ دلاری سقوط کرد. حال کف قیمتی جدیدی در محدوده ۵۸,۶۳۰ دلار به وجود آمده و همچنین قیمت در زیر این سطح در حال نوسان است.

اگر سناریو صعودی بازار پا به میدان بگذارد، اولین مقاومت در محدوده ۶۰,۰۰۰ دلار خواهد بود. محدوده ۶۰,۴۵۰ دلار و سطح ۲۳.۶ درصد اصلاحی فیبوناچی نیز به‌ عنوان اولین مقاومت‌ کلیدی پیش روی قیمت عمل خواهد کرد. لازم به ذکر است که در این تحلیل سطوح فیبوناچی طبق حرکت نزولی قیمت از ۶۶,۳۵۰ دلاری تا کف حمایت ۵۸,۶۳۰ دلاری تنظیم شده است.

در تایم فریم ۱ ساعته بازار، خط روند نزولی مقاومت را در محدوده ۶۱,۰۰۰ دلار تشکیل داده است. عبور از این سطح می تواند به بازیابی قیمت کمک کند. مقاومت کلیدی دیگری در نزدیکی ۶۲,۵۰۰ دلار و سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی پیش روی قیمت قرار گرفته است. عبور از سطح 62500 می تواند آغازی برای شروع یک حرکت صعودی باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین: فروشندگان به ۵۵ هزار دلار چشم دوخته‌اند
نمودار قیمتی بیت کوین 

اگر بیت کوین در ادامه نتواند خود را تا سطح 61000 دلار بازیابی کند، این امکان وجود دارد اصلاح قیمتی عمیق‌تر شود.در این صورت حمایت پیش روی بیت کوین محدوده 58800 خواهد بود.

حمایت های مهم بیت کوین

حمایت اول  قیمت در نزدیکی ۵۸,۶۵۰ دلار در حال شکل‌گیری است. بعد از آن نیز سطح ۵۸,۰۰۰ دلار به‌ عنوان حمایت کلیدی عمل خواهد کرد.اگر این سطح نیز شکسته شود فروشندگان در میان مدت حمایت 55000 دلار را تست خواهند کرد.

شاخص مکدی (MACD)، با سرعت به محدوده نزولی ورود کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز زیر محدوده ۵۰ قرار گرفته است.

۵۸,۵۰۰ و ۵۸,۰۰۰ دلار حمایت‌های کلیدی پیش روی بیت کوین هستند .محدوده های ۶۰,۴۵۰، ۶۱,۰۰۰ و ۶۲,۵۰۰ دلار هم به عنوان مقاومت های قیمتی پیش رو عمل خواهند کرد.

منبع: ”newsbtc“