Rate this post

محبوب ترین ارزدیجیتال بازار زیر منطقه حمایت ۲۵۵۰۰ دلار، یک اصلاح نزولی را آغاز کرد. این ارز دیجیتال اکنون بالای ۲۴۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود. یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۴۵۰۰ دلار در نمودار یک ساعته‌ی جفت BTC/USD در حال شکل‌گیری است. اگر قیمت بیشتر از منطقه حمایتی ۲۳۵۰۰ دلار ثابت بماند، این جفت می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

قیمت بیت کوین یک اصلاح نزولی را از ناحیه مقاومت ۲۶۵۰۰ دلار آغاز کرد. این ارز دیجیتال تا زیر سطوح حمایتی ۲۵۵۰۰ و ۲۵۰۰۰ دلاری کاهش یافت.

قیمت حتی به زیر سطح ۲۴۰۰۰ دلار رسید و در سطح ۲۳۹۱۳ قرار گرفت و اکنون در محدوده ای بالاتر از سطح ۲۴۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. این ارز در نزدیکی سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۶۵۲۶ به ۲۳۹۱۳ دلار معامله می‌شود.

هم اکنون قیمت بیت کوین بالای ۲۴۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ قرار دارد. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۴۵۰۰ دلار در نمودار یک ساعته‌ی جفت BTC/USD در حال شکل‌گیری است.

این نکته به وضوح روشن است که قیمت با نزدیک شدن به سطح ۲۴۵۰۰ دلار در نزدیکی یک نقطه‌ی عطف قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۵۲۰۰ دلار است. این سطح نزدیک به ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۶۵۲۶ به ۲۳۹۱۳ دلار است.

بسته شدن کندل قیمت بالاتر از مقاومت ۲۵۲۰۰ دلاری ممکن است موجب افزایش مجدد به سمت مقاومت ۲۶۰۰۰ دلار شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به منطقه ۲۶۵۰۰ دلار قرار دارد که در بالای آن قیمت ممکن است تا ۲۷۵۰۰ دلار افزایش یابد.
سناریوی کاهش قیمت

اگر قیمت BTC نتواند مقاومت ۲۵۲۰۰ دلاری را بشکند، ممکن است روند رو به نزولی دیگری را شاهد باشیم. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول منطقه ۲۴۰۰۰ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۳۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ قرار دارد که در زیر آن شتاب نزولی قیمت افزایش می‌یابد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۲۶۰۰ دلار است. هر گونه نزول بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۲۰۰۰ دلار برساند.
اندیکاتورها

منبع: newsbtc