۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بیت کوین در یک روز اخیر رشد ۴.۳٪ را تجربه کرد و به ۴۳٬۴۹۷ دلار رسید و مورد توجه خیلیا قرار گرفت.ظاهرا اخبار در رابطه با صندوق‌های قابل‌معامله در بورس اسپات بیت کوین دوباره به رشد قیمت بیت کوین کمک کردند؛ ولی به احتمال زیاد عوامل دیگری در آن دخیل بودند.

۱- تبلیغ شگفت انگیز شرکت بیت‌ وایز

کوین تلگراف بیان کرد، شرکت بیت‌ وایز دیروز تبلیغ شگفت انگیزی را منتشر کرد که در آن بازیگری به اسم جاناتان گلداسمیت حضور داشت. این بازیگر ۸۵ سال است که در دنیای تبلیغات به عنوان جالب‌ترین مرد جهان شناخته می‌شود، با همان شخصیت همیشگی و معروف خود در تبلیغ صندوق‌های قابل‌معامله در بورس های بیت کوین شرکت بیت وایز همکاری کرد. گلداسمیت در تبلیغ بیت وایز روی میز مجللی نشسته و اعلام می‌کند:

می‌دانید این روزها چی جالب است؟ بیت کوین. به دنبال بیت وایز بگردید دوستان من!

شرکت‌های کریپتویی عظیم بعضی وقت ها از افراد مشهوری مثل گلداسمیت برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. همچنین بیشتر این کمپین‌ها موفقیت‌آمیز بودند، گاهی اوقات بعد از شکست با شکایت قانون‌گذاران رو به رو شدند. چندی پیش با سقوط شرکت بایننس این اتفاق برای کریستیانو رونالدو هم افتاد.

معرفی بهترین استخر استخراج 2024 

۲- بازنویسی بلک راک

کوین گیپ اعلام کرد که شرکت بلک راک  در روز دوشنبه فرم S-1 پرونده خود را آبدیت کرد. این به روزرسانی تمام تلاش خود را برای راضی کردن قانون‌گذاران است که ممکن است شانس این شرکت را برای تضمین دریافت اولین تاییدیه در نوع خود در آمریکا بالا ببرد. این شرکت در این فرم به مدل بازخرید صندوق‌های قابل‌معامله در بورس خود اشاره کرد و انجام بازخریدها با استفاده از ارز فیات را تایید کرد که مورد علاقه کمیسیون بورس و اوراق بهادار است و تاکیدش را از انجام بازخریدها با استفاده از رمزارزها برداشت.

شرکت ویزدم‌تری قابل انعطاف‌ تر بود و در فرم اصلاحیه S-1 خود اعلام کرد سهام صندوق‌های قابل‌معامله در بورس  تنها در ازای مقداری بیت کوین یا پول نقد صادر یا بازخرید می‌شود.براساس گفته‌های ویزدم‌تری، هیچ سهمی صادر نمی‌شود مگر اینکه متولی بیت‌ کوین یا بروکر اصلی مقدار متناظر بیت‌ کوین یا پول نقد را به حساب تراست اختصاص دهد.

۳- تایید پرونده شرکت سوییسی

کوین گپ بیان کرد، ۲۱ روز  بعد از ارائه درخواست شرکت سوییسی پاندو برای راه‌اندازی یک صندوق‌های قابل‌معامله در بورس اسپات بیت کوین، کمیسیون بورس و اوراق بهادار دریافت این پرونده را تایید کرد و مراحل بررسی آن را هم منتشر کرد. جیمز سیفارت ، کارشناس صندوق‌های قابل‌معامله در بورس بلومبرگ، یادآور شد که دریافت پرونده‌ها توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار به معنی تایید نهایی آن‌ها نیست و جزئی از روش استاندارد بررسی آن‌ها به حساب می آید.