۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

به گفته پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، سطح تسلط عمومی که یک متریک کلیدی بیت کوین محسوب می‌شود، در حال حاضر نسبت به آلت کوین‌ها ۱۳.۱۵ درصد است که نشان می‌دهد بیت کوین به نزول بیشتر تمایل دارد. ارز دیجیتال برتر بازار در حال حاضر با ۳.۴۴ درصد کاهش در روز گذشته با ۱۹۱۵۵دلار معامله می‌شود.

پارامتر کلیدی بیت کوین: سطح تسلط عمومی

پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment می‌گوید که سطح تسلط عمومی بیت کوین نسبت به آلت کوین‌ها در حال حاضر ۱۳.۱۵ درصد است که نشان می‌دهد بیت کوین به ریزش بیشتری گرایش دارد. به گفته این پلتفرم، ارزهای دیجیتال معمولاً زمانی شروع به افزایش قیمت می‌کنند که سطح تسلط عمومی یا اجتماعی آن بالای ۲۰ درصد باشد. همچنین می‌گوید که تریدرهای بلندمدت در حال حاضر منتظر هستند تا سطح تسلط اجتماعی ارزهای دیجیتال پرچمدار قبل از ورود مجدد به بازار دوباره افزایش یابد. همچنین این پلتفرم میگویند:

تریدرها در حال حاضر به دنبال پامپ‌های کوتاه‌مدت هستند تا ضررهای خود را جبران کنند. سرمایه گذاران ضعیف در سال ۲۰۲۲ از کریپتو خارج شدند و تریدرهای بلندمدت منتظر هستند تا بیت کوین دوباره در کانون توجه قرار گیرد. وقتی تسلط اجتماعی بیت کوین بالا باشد، قیمت‌ها معمولاً افزایش می‌یابند.

همچنین در اینجا بخوانید؛ شروع فاز صعودی بیتکوین چگونه خواهد بود؟!

این پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال، همچنین می‌گوید که که در طول این ماه تاکنون، قیمت ارزهای دیجیتال برخلاف هیجانات و احساسات رایج بازار حرکت کرده است. به گفته Santiment، در این ماه احساسات نزولی بیش از حد منجر به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شده، در حالی که احساسات صعودی منجر به کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شده است. به گفته پلتفرم Santiment درحال حاضر با دید بلند مدت ریزشی برای بیت کوین درحال شکل گیری است در ادامه افزود:

احساسات بلندمدت همچنان منفی باقی مانده، با این حال، نوسانات در ماه اکتبر نتایج بسیار متفاوتی را در مقایسه با احساسات رایج بازار ایجاد کرده است. وقتی دیتاهای به دست آمده از رسانه‌های اجتماعی احساسات نزولی زیادی را نشان می‌دهند، قیمت‌ها افزایش می‌یابند. در حال که وقتی صعودی می‌شوند، قیمت‌ها نیز کاهش می‌یابند.

بیت کوین در حال حاضر با ۰.۲درصد کاهش نسبت به دیروز با ۱۹,۱۵۰دلار معامله می‌شود.

منبع: Dailyhodl