۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت بیت کوین از تاریخ ۴ ژانویه امسال (۱۴ دی ۱۴۰۰) تا به امروز به بالاترین سطح خود رسیده است. که برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ کندل هفتگی آن بالای ۴۵,۵۰۰ دلار بسته شده است. بیت کوین برای رسیدن به این قیمت از ناحیه مقاومتی ۴۴,۵۰۰ عبور کرده است. بهای این ارز دیجیتال هم اکنون حدود ۴۶,۹۰۰ دلار است و با اوج تاریخی خود به طور تقریبی ۳۰ درصد فاصله دارد.

همچنین این ارز محبوب در کمتر از ۵ ساعت با جهشی تقریباً ۷ درصدی به بالاترین سطح سه ماه گذشته خود در ۴۷٬۷۶۵ دلار رسید. قیمت در مقایسه با دوشنبه هفته گذشته، بیش از ۱۵ درصد رشد را تجربه کرده است. این در حالی است که کندل روزانه بیت کوین برای ششمین روز متوالی با رنگ سبز بسته می‌شود. گفتنی است که قیمت BTC در آغاز سال ۲۰۲۲ میلادی هم چیزی حدود ۴۷٬۷۴۰ دلار بود.

مؤسسه سرمایه‌گذاری «QCP Capital» در گزارش صبح امروز خود اینگونه نوشت. که از افزایش قیمت سایر دارایی‌ها در بازارهای جهانی. به عنوان عامل تأثیرگذار بر ادامه روند صعودی کوتاه مدت بیت کوین یاد کرده است. از نظر این مؤسسه سرمایه گذاری، خریدهای بزرگ اخیر بنیاد لونا (Luna Foundation) یکی دیگر از دلایل رشد قیمت در بازار بیت کوین است.

منبع:”cryptoslate