۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

در این مقاله تیم تحلیلگر BCC تحلیل خود از قیمت این ارزدیجیتال را ارائه میدهد؛ BTC روز گذشته روند رنج خود را ادامه داد، و هنوز بین سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده نوسان دارد. با توجه به اینکه در تمامی تایم فریم های کوتاه مدتی روند بیت کوین رنج شده است، باید منتظر خروج قیمت از این روند رنج باشیم.

اگر حرکت صعودی را داخل یک کانال صعودی در نظر بگیریم، قیمت در کف کانال قرار گرفته است، که شرایط برای ادامه روند با توجه به وضعیت فعلی بازار احتمال برابر دارد. به دلیل اینکه در تایم ۱ ساعته سقف و کف های بالاتر می بینیم، به طور کلی تا زمانی که کف قبلی در محدوده ۱۶۶۰۰ دلار حفظ شود، احتمال شکست مقاومت این ارز و شکست کانال رنج از بالا بیشتر می باشد.

با این وجود؛ نشانه های زیادی برای نزول بیشتر بیت کوین نمایان است.

بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین BTC بازه زمانی ۴ ساعته

همچنین درایجا بخوانید؛ ۵ دلیل که بیت کوین در مقابل سیستم بانکی پیروز میشود!

تحلیل دامیننس

دامیننس بیت کوین از اصطلاح‌های حوزه ارزدیجیتال در میان معامله‌کنندگان و سرمایه‌گذاران در ارزهای دیجیتال است. به گفته بسیاری از کارشناسان، بررسی دامیننس بیت کوین و قیمت این ارز و البته استفاده از این شاخص برای انجام معاملات، می‌تواند شرایط بسیار مناسبی را در اختیار فعالان بازار قرار دهد.

دامیننس بیت کوین شاخصی است که نشان می‌دهد چه مقدار از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال از بیت کوین تشکیل شده است. دامیننس ارز دیجیتال برتر بازار بین سطوح رسم شده در نوسان است، و حمایتی هم که در محدوده ۴۲ درصد می توانیم در نظر بگیریم، با واکنش مثبت همراه بوده است. اگر این سطح حفظ شود، احتمال تست مجدد محدوده مقاومت ۴۲.۱۵ الی ۴۲.۲۰ درصد بالاتر می رود.

تحلیل شاخص کل بازار (TOTAL)

نمودار شاخص توتال ارزش کلی بازار را شامل بیت‌کوین و دیگر آلت کوین‌ها نشان می‌دهد. شاخص کل بازار با یک مومنتوم مثبت در موج اصلاحی قرار گرفته است، و در محدوده فعلی و در آخرین کندل ها روند رنجی را نشان می دهد. سقف و کف های این روند رنج را همان محدوده های روز گذشته در نظر داریم، و در صورت شکست مقاومت اگر قدرت بالایی داشته باشد، احتمال رشد بیشتر شاخص تا محدوده ۸۰۰ میلیارد دلار نیز فراهم خواهد شد.