۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

داده‌های تازه نشان دهنده این است که وب‌سایت صرافی بایننس در فهرست ۱,۰۰۰ وب‌سایت پربازدید در دنیا قرار گرفته است. علاوه بر بایننس، نام کوین بیس نیز در این فهرست به چشم می‌خورد.

به‌نقل از سیمیلاروب (SimilarWeb)، وب‌سایت صرافی بایننس در رده ۸۳۹ دسته‌بندی وب‌سایت‌های پربازدید جهان قرار دارد. کوین بیس نیز در این رده‌بندی رتبه ۸۷۴ را در اختیار گرفته است. این امر در حالی است که داده‌های الکسا (Alexa) نشان د هنده این است که بایننس و کوین بیس به‌ترتیب در رده‌های ۴۱۵ و ۸۲۰ پربازدید‌ترین وب‌سایت‌های دنیا قرار دارند. شایان ذکر است که الکسا از جمله شرکت‌های تابعه آمازون است.

طبق اعلام سیمیلاروب، کوین بیس در رده ۳۸۶مین وب‌سایت پربازدید آمریکا است. در فهرست وب‌سایت‌های پربازدید الکسا در آمریکا، کوین بیس نیز رده ۱۸۷ را در اختیار دارد.

سیمیلاروب عنوان می‌کند که بایننس در روسیه بیشترین محبوبیت را دارد و ۵۶۳مین وب‌سایت پربازدید در این کشور است. در حالی که طبق گفته الکسا، بایننس در آمریکا بیشترین محبوبیت را بین کاربران دنیا دارد و در رده ۶۷۶ آدرس‌های پربازدید این کشور قرار دارد.

افزایش توجهات به‌سمت این صرافی‌ها نشان دهنده این موضوع است که مردم بیش از پیش به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند.

داده‌های ۴ هفته گذشته حاکی از آن است که اپلیکیشن کوین بیس در فروشگاه نرم‌افزار اپل، رده ۳۶مین را در اختیار دارد.

منبع: “theblockcrypto