۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

اخیرا قیمت MATIC افزایش جدیدی را از منطقه حمایت ۰.۷۶۵ دلار آغاز کرد. گاوهای پالیگان اکنون به دنبال افزایش قیمت جدید بالای منطقه مقاومت ۱.۰۰ دلاری هستند. قیمت این توکن اخیرا افزایش مناسبی را بالای مقاومت ۰.۹۰ دلار شروع کرده است. هم اکنون قیمت بالای ۰.۹۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در تایم فریم ۴ ساعته) معامله می‌شود. در نمودار ۴ ساعته جفت ارز MATIC/USD مقاومت بالای الگوی مثلث جمع شونده در ۰.۸۵۰ دلار را شکسته است. این جفت می‌تواند به سمت سطوح مقاومت ۱.۰۰ و ۱.۱۲ دلار به صعود ادامه دهد.

افزایش قیمت MATIC ادامه دارد؟

در ماه گذشته، قیمت پالیگان به زیر منطقه پشتیبانی ۱.۰ دلار کاهش یافت. MATIC حتی منطقه حمایت ۰.۸۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در تایم فریم ۴ ساعت) را شکست.

با این حال، گاوها در نزدیکی سطح حمایتی ۰.۷۶۵  دلار فعال بودند. یک کف نزدیک به سطح ۰.۷۶۴۲ دلار تشکیل شد و پس از آن قیمت موج برگشتی مناسبی را آغاز کرده است. قیمت توانست سطوح مقاومت ۰.۸۰ دلار و ۰.۸۵ دلار را بشکند. طبق نمودار یک شکست بالاتر از سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی اصلاحی نزول از ۱.۲۳۱دلار نوسان به ۰.۷۶۴ دلار وجود دارد.

علاوه بر این، در نمودار ۴ ساعته جفت ارز MATIC/USD، مقاومت بالای یک مثلث جمع شونده در سطح ۰.۸۵۰ دلاری را شکست. این جفت اکنون بالای ۰.۹۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (در تایم فریم ۴ ساعت) در حال معامله است.

قیمت این توکن امروز بیش از ۵ درصد افزایش قیمت داشت و از بیت کوین و اتریوم پیشی گرفت. در جهت صعودی، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۰.۹۵۸۰ دلار است. اولین مقاومت بزرگ در نزدیکی منطقه ۱.۰۰ دلار وجود خواهد داشت. این سطح نزدیک به سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی نزول از ۱.۲۳۱ به ۰.۷۶۴ دلار است.

اگر یک شکست صعودی بالاتر از سطوح مقاومت ۰.۹۸ دلار و ۱.۰۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت می‌تواند افزایش قوی دیگری را آغاز کند. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند به طور پیوسته تا سطح ۱.۱۲ دلار افزایش یابد.

سناریوی کاهش قیمت MATIC

اگر قیمت MATIC بالاتر از سطوح مقاومت ۰.۹۵۸ دلار و ۱.۰۰ دلار افزایش یابد، می تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. نزدیک‌ترین حمایت در سمت نزولی نزدیک به سطح ۰.۹۰ دلار است.

حمایت اصلی نیز نزدیک به سطح ۰.۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ قرار دارد. شکست نزولی به زیر سطح ۰.۸۵۰ دلار باعث میشود موجب نزول به ۰.۸۰ دلار شود. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۰.۷۲۵ دلار است.

بررسی اندیکاتورها

MACD چهار ساعته: MACD برای MATIC/USD در منطقه صعودی و در حال شتاب‌گیری است.

RSI چهار ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای MATIC/USD اکنون در منطقه بیش خرید قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۰.۹۰ دلار و ۰.۸۵ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۰.۹۵ دلار، ۰.۹۸ دلار و ۱.۰۰ دلار.

منبع: Newsbtc