۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت اتریوم در برابر دلار آمریکا بسیار بالاتر از سطح ۱۵۰۰دلار در حال بالاتر رفتن است و ممکن است به زودی منطقه مقاومت ۱۶۰۰ دلاری را نیز بشکند. در نمودار یک ساعته جفت ارز ETH/USD یک شکست در بالای خط روند نزولی حیاتی با مقاومت نزدیک به ۱۵۶۰دلار وجود دارد. قیمت اکنون حدودا بالای ۱۵۶۰دلار و در میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود. تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که اگر آلت کوین برتر بازار از سطوح مقاومتی ۱۶۰۰ و ۱۶۲۰ دلاری عبور کند، این جفت ارز می‌تواند به طور پیوسته افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال اتریوم: سرعت افزایش قیمت

آلت کوین برتر بازار در روز جمعه ۴ نوامبر بسیار بالاتر از سطح ۱۵۰۰ دلار در حال افزایش است و ممکن است به زودی منطقه مقاومت ۱۶۰۰دلاری را نیز بشکند. گاوها ابتدا توانستند قیمت را به بالای سطح مقاومت ۱۵۴۰دلاری و ۱۵۵۰دلاری برسانند و اکنون برای ۱۷۰۰ دلار تلاش می‌کنند.

همچنین دراینجا بخوانید؛ اتریوم و کاردانو پیشتاز بازار ارزهای دیجیتال

همچنین، تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که آلت کوین برتر بازار در بالای سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰درصدی حرکت نزولی واضحی را از ۱۶۲۰دلار به پایین ۱۵۰۱دلار داشت. همچنین، در نمودار یک ساعته جفت ارز ETH/USD یک شکست در بالای خط روند نزولی حیاتی با مقاومت نزدیک به ۱۵۶۰دلار وجود دارد.

قیمت اتریوم اکنون بالای ۱۵۶۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود و مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح ۱۵۹۰ دلار است. همچنین، قیمت به سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ درصدی از ۱۶۲۰ دلار به پایین ۱۵۰۱دلار نزدیک است.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۶۰۰دلار است. شکست واضح بالای مقاومت ۱۶۰۰ دلاری می‌تواند سرعت افزایش مناسبی (پامپ) را ایجاد کند. دراین مورد ذکر شده، تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که قیمت می‌تواند تا سطح ۱۶۵۰دلار افزایش یابد. هر گونه افزایش بیشتر امکان دارد قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۱۷۰۰ دلاری سوق دهد.

کاهش جدید در نمودار ETH

حمایت اولیه اتریوم در نزول نزدیک به سطح ۱۵۶۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته است و اگر آلت کوین برتر بازار نتواند به بالای مقاومت ۱۶۰۰دلاری صعود کند، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند.

همچنین، اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۱۵۴۰ دلار است که در زیر آن قیمت اتریوم ممکن است به سمت منطقه پشتیبانی کلیدی ۱۵۰۰دلار کاهش یابد. یک شکست به زیر منطقه ۱۵۰۰دلاری ممکن است سرعت افزایش بیشتری (پامپ) را ایجاد کند. در سناریوی اعلام شده، قیمت می‌تواند در کوتاه‌مدت به سمت منطقه حمایتی ۱۴۰۰ دلاری کاهش یابد.

اندیکاتور‌های تکنیکال اتریوم:

  • اندیکاتور مکدی (MACD) ساعتی اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.
  • سطح پشتیبانی اصلی: ۱۵۶۰ دلار
  • سطح مقاومت اصلی: ۱۶۰۰ دلار

براساس بررسی های تکنیکالی صورت گرفته اتریوم در قیمت حساسی قرار دارد و ممکن است پامپی را تجربه کند.

منبع: NewsBTC