Rate this post

ویلیام شاتنر، بازیگر افسانه‌ای StarTrek، راه‌اندازی یک مجموعه NFT کاملاً جدید را اعلام کرده است. این مجموعه با همکاری Orange Comet ساخته شده است، که این مجموعه Infinite Connections نام دارد و بر اساس روح ماجراجویانه شاتنر ساخته شده است. این مجموعه NFT در پلتفرم Consensus 2023 معرفی شد و شامل ۳۵۰۰ قطعه متمایز ۱:۱ می‌باشد که بین دو مجموعه دیجیتال به صورت انحصاری تقسیم خواهند شد.

جزئیات بیشتر در مورد مجموعه NFT جدید ویلیام شاتنر

اخیراً، یک مجموعه NFT جدید به نام Infinite Connections توسط ویلیام شاتنر (William Shatner) بازیگر StarTrek، ساخته شده است که شامل ۳۵۰۰ قطعه متمایز ۱:۱ می‌باشد و در دو مجموعه دیجیتال انحصاری تقسیم خواهند شد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ آشنایی با کاربردهای NFT در دنیای واقعی

اولین مورد که William Shatner Cosmic Explore اسم دارد، دارای ۲۵۰۰ مجموعه منحصر به فرد با آواتارهای دیجیتالی سه بعدی شاتنر می باشد. مجموعه دوم با عنوان William Shatner Timeless Voyager نیز شامل ۱۰۰۰ مجموعه با آثار هنری پیچیده‌ی دوبعدی است که عجایب جهان را به تصویر می‌کشد.

در روز ۲۷ آوریل، کلکسیونرهای NFT این فرصت را خواهند داشت تا از طریق پیش فروش مجموعه Infinite Connections، بخش دیجیتالی از میراث ویلیام شاتنر را دردست داشته باشند.

با داشتن طرفداران بسیار زیاد شاتنر و شخصیت بسیار محبوب وی، پیش‌بینی می‌شود که این مجموعه NFT موج جدیدی در مجموعه NFTها ایجاد بکند. در ماه‌های آتی، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم دنیای NFT چه پیشرفت‌های جذابی را ارائه می‌کند.

ویلیام شاتنر گفته است:

این راز نیست که من عشق و علاقه زیادی به چیزهای جدید و ناشناخته دارم و این مجموعه گواهی بر آن می باشد. کارگردانی Infinite Connections دیدگاه من را زنده می‌کند و من را هیجان‌زده هستم که طرفدارانم را الهام ببخشم تا با این روش جدید متاورس رو به رشد را کشف کنند. بابت آنتونی هاپکینز متاسفم، اما فکر می‌کنم که می‌توانم رسماً بگویم که اکنون من مسن‌ترین مرد دنیای وب ۳ هستم.

منبع:  NFT News Pro