Rate this post

نتایج نظرسنجی سالیانه وب‌سایت «The Block» نشان دهنده این است که تعداد افرادی که انتظار دارند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ترازنامه‌های شرکت‌های شاخص S&P500 راه پیدا می‌کند، بیشتر شده است.

حدود ۵۱.۴ درصد از ۱۰۶ شرکت‌کننده در این نظرسنجی اعلام کردند که بین ۵ تا ۹ شرکت حاضر در شاخص S&P500، بیت کوین را تا پایان سال ۲۰۲۱ به ترازنامه‌های خود اضافه خواهند کرد. حدود ۱۶ درصد از شرکت‌کنندگان نیز دیدگاهی خوش‌بینانه‌تر به این موضوع داشتند و اظهار کردند که ۱۰ یا بیش از ۱۰ شرکت به خرید بیت کوین روی خواهند آورد.

حدود یک‌سوم (۲۹.۷٪) از شرکت‌کنندگان نیز اعلام کردند که ۱ تا ۴ شرکتِ حاضر در این شاخص بیت کوین خواهند خرید. ۲.۷ درصد از افراد شرکت‌کننده اعتقاد داشتند که تنها ۱ شرکت وارد حوزه بیت کوین می‌شود یا هیچ شرکتی اقدام به خرید بیت کوین نخواهد کرد. در حال حاضر هیچ یک از شرکت‌های S&P500 بیت کوین را در ترازنامه‌های خود وارد نکرده است. انتظار می‌رود که اسکوئر (Square) یکی از شرکت‌هایی باشد که در سال آینده به جمع شرکت‌های S&P500 اضافه شود. اسکوئر در ماه اکتبر (مهر) اعلام کرده بود که ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریده است.

منبع: “The Block