۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

جاستین سان، کارآفرینی چینی است که بنیاد ترون را تأسیس کرده. وی در توییتی عنوان کرد که فروش بیت کوین تسلا در واقع به دلایلی «خبر بسیار خوبی» است. به‌نظر او نزدیک به ۱ میلیارد دلار بیت کوین فروخته شده توسط شرکت تسلا نشان دهنده این است که نقدینگی این ارز دیجیتال در حال حاضر می‌تواند سرمایه‌گذاری شرکت‌های مختلف و بزرگ را مدیریت کند.

فروش بیت کوین‌های تسلا خبر خوبی است؟

جاستین سان (Justin Sun) کارآفرینی چینی که بنیاد ترون (Tron) را تأسیس کرده است، برای بیش از ۳ میلیون دنبال‌کننده خود در توییتر گفته است: فروش بیت کوین (BTC) توسط شرکت تسلا (Tesla) درواقع به دلایلی «خبر بسیار خوبی» است. «بازار دیگر نیازی به نگرانی درمورد فروش بیت کوین تسلا ندارد». به‌نظر او برای مدت طولانی بازار درگیر این موضوع بود.

جاستین سان همچنین اینگونه استدلال می‌کند که نزدیک به ۱ میلیارد دلار فروش بیت کوین تسلا نشان دهنده این است که نقدینگی پادشاه ارز دیجیتال در حال حاضر می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌های مختلف و بزرگ را مدیریت کند.

سان اکنون به عنوان نماینده گرانادا در سازمان تجارت جهانی مقیم ژنو خدمت می‌کند. وی در ادامه افزود که فروش بیت کوین تسلا «نشان دهنده اولویت خوبی برای تمام شرکت‌های دارای بیت کوین است». به همین دلیل است که او اعتقاد دارد که شرکت‌های بزرگ بیشتری در آینده بیت کوین خریداری خواهند کرد.

تسلا در روزهای گذشته ۹۳۶ میلیون دلار بیت کوین معادل ۷۵ درصد از دارایی‌های خود را در سه ماهه دوم سال جاری به  فروش رساند. با این کار تسلا موقعیت نقدی خود را «با توجه به عدم قطعیت کویید-۱۹» به حداکثر رساند.

تسلا هیچ‌کدام از دوج کوین‌هایش را نفروخته

ایلان ماسک (Elon Musk) مدیرعامل تسلا در ادامه فروش ارزهای دیجیتال توضیح داد که این شرکت آماده است تا قرار گرفتن در معرض بیت کوین خود را در آینده افزایش دهد. البته این نباید به عنوان حکمی در مورد بیت کوین تلقی شود. ماسک همین‌طور بیان کرد که تسلا هیچ کدام از دوج کوین‌های (DOGE) خودش را نفروخته است.

ایلان ماسک سه ماهه دوم سال میلادی جاری با را ۲۱۸ میلیون دلار فروش بیت کوین‌های تسلا به پایان رساند. این رقم نسبت به بیش از ۱.۲۶ میلیارد دلار بیت کوین در سه فصلی که گذشت کاهش قابل توجهی یافته است. این شرکت چیزی حدود ۴۲ هزار بیت کوین خودش را در سه ماهه جاری نگه داشته است. احتمالاً تسلا در اوایل سه ماهه بعدی با فروش دارایی‌های باقی مانده خود تامین مالی خواهد شد.

براساس داده‌های منتشر شده از CryptoCompare، خبر فروش بیت کوین تسلا برروی قیمت این ارز دیجیتال تأثیری منفی گذاشته است. به‌صورتی که طبق داده‌های CryptoCompare، بیت کوین پس از از دست دادن بیش از ۶.۳ درصد از ارزش خود در ۲۴ ساعته گذشته، اکنون در کانال قیمتی۲۳،00۰ دلاری در حال معامله است.

منبع: “Cryptoglobe