Rate this post

مجموعه توسعه‌دهنده شبکه ترا تأیید کرد که سه نفر از اعضای تیم حقوقی این مجموعه آنها را ترک کرده‌اند. مسئولان ترا می‌گویند با وجود چالش‌های اخیر، اکثریت کارمندان این مجموعه همچنان به این پروژه وفادار هستند.

مارک گلدیچ (Marc Goldich)، لارنس فلوریو (Lawrence Florio) و نوا اکسلر (Noah Axler)، اعضای تیم حقوقی ترافورم لبز (Terraform Labs)، مجموعه توسعه‌دهنده شبکه ترا، همه در ماه مه (مصادف با اردیبهشت) این شرکت را ترک کرده‌اند. این خبر با توجه به پروفایل لینکدین آنها منتشر شده و ترافورم لبز نیز آن را تأیید کرده است.

پس از سقوط استیبل کوین «UST»، توکن لونا و کل اکوسیستم ترا، برخی دیگر از کارمندان ترافورم لبز نیز این شرکت را ترک کردند. در هفته‌ای که گذشت چالش‌های زیادی برای ترافورم لبز پیش آمد و به نظر می‌رسد که تعداد کمی از اعضای آن در روزهای اخیر استعفاء دادند. با این حال، اکثریت قریب‌به‌اتفاق کارمندان این شرکت همچنان مانند سابق به این پروژه متعهد هستند.

ترافورم لبز در این رابطه عنوان کرد:

ترا چیزی فراتر از UST است. این ارز دیجیتال جامعه‌ای فوق‌العاده پرشور و چشم‌اندازی روشن برای بازسازی پیش روی خود دارد و تمرکز این شرکت هم‌اکنون روی اجرای طرح احیای اکوسیستم ترا است.

منبع:”coindesk