Rate this post

«معامله وحشیانه» یک کلمه خوفناک و عجیب برای توصیف آینده یک بازار پرریسک می‌باشد و مطمئناً کلمه‌ای نیست که هیچ سرمایه‌گذاری بخواهد در زمینه سرمایه‌ای که در اختیار دارد بشنود. با این وضعیت، این دقیقاٌ همان کلمه‌ای است که یک تریدر برتر کریپتویی برای توضیح پیش‌بینی‌های خود از آنچه در آینده نزدیک در انتظار بازار سهام و بازار کریپتوکارنسی است، به کار برد.

گرت سولووی یک چهره شناخته شده در دنیای سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد که با موفقیت های شغلی چشمگیر، نامی برای خود در بازار کریپتوکارنسی دست و پا کرده است. سولووی یک تریدر بسیار ماهر و با سابقه موفقیت آمیز شناخته شده شهرت بسیاری پیدا کرده است.

هشدار معامله‌گر برتر کریپتو نسبت به رکود بازار

گرت سولووی (Gareth Soloway) تحلیلگر و تریدر برتر بازار کریپتوکارنسی، در مصاحبه‌ای اخیرا با The MoneyStocks برای توصیف آنچه در آینده نزدیک در انتظار بازار سهام و بازار ارزدیجیتال است، از کلمه وحشیانه (Atrocious) استفاده کرد. سولووی اعتقاد دارد که یک نابودی «وحشیانه» از بازار سهام به بازار ارزهای دیجیتال سرایت می‌کند. همچنین او افزود:

فدرال رزرو جدیدا گفت که بچه ها، ما انتظار یک رکود خفیف در بازار را داریم، و اگر شما می‌شنوید که فدرال رزرو می‌گوید «خفیف» و«گذرا»، شما باید در مورد دارایی‌های رسیک‌پذیر خود نگران باشید. من فکر می‌کنم بازار سهام در حال آماده شدن برای داشتن نیمه دوم رکودی است که احتمالا بی‌رحمانه خواهد بود، و حدس من این است که بازار ارزهای دیجیتال را نیز پایین می‌آورد.

این یکی از آن سناریوهایی است که آنها همیشه سعی می‌کنند از آن استفاده کنند، زیرا نمی‌خواهند بازارها را بترسانند و باعث سقوط و نابودی آنها شوند. با این وجود، سرمایه‌گذاران هوشمند باید برای رکودی بدتر از آنچه می‌گویند آماده شوند. این فقط مدیریت ریسک است. به عبارت دیگر، احتمالاً رکود در سطح متوسط خواهد بود.

همچنین دراینجا بخوانید؛ ریزش بیت کوین و ضعف خریداران در حفظ سطح ۳۰ هزار دلاری

پیش‌بینی گرت سولووی برای بیت کوین

از نظر سناریوی صعودی برای قیمت بیت کوین، این تریدر در کوتاه‌مدت پیش‌بینی نزول قیمت را دارد، اما در بلندمدت بازار را صعودی میبیند. او ۳۰۵۰۰ دلار را به عنوان یک «سطح روانی بزرگ» می‌بیند. او گفته است که:

اگر ما بتوانیم با موفقیت قیمت را بالاتر از ۳۰۵۰۰ دلار را برای چند روز نگه داریم – من واقعاً به دنبال ۵ تا ۷ روز هستم – پس به نظر من، احتمالاً بیت کوین هنوز قیمتش پایین است. در حال حاضر، من در مورد آن متقاعد نشده‌ام. من هنوز فکر می‌کنم که این یک رالی بازار نزولی است. من هنوز فکر می‌کنم چالش‌های بیشتری در بازار دارایی‌های ریسک‌پذیر در انتظار هستند.

با این حال، ارز دیجیتال برتر یا همان بیت کوین بازار در حال حاضر با قیمتی حدود ۲۸,۸۶۴ دلار دارد که ۲.۱۶درصد در روز گذشته و ۳.۳۴ درصد در طول هفته اخیر ریزش داشته است.

منبع: Finbold