۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

در حالی که شرکت Blockchain.com تلاش‌های اخیر برای افزایش سرمایه را رد نمی‌کند، یکی از سخنگویان به کوین‌تلگراف گفت که این شرکت هرگونه تلاش برای فروش دارایی‌ها یا شرکت‌های تابعه خود را رد می‌کند و هیچ واحد تجاری خود را برای فروش نمیگذارد و همچنین در حال مذاکره با سایر شرکت‌های رمزنگاری درباره معاملات احتمالی نیست. طبق گزارش‌ها، بازوی سرمایه‌گذاری این شرکت اخیراً از موقعیت ۸۰ درصدی خود در PolySign خارج شده است.

 Blockchain.com هر گونه فروش دارایی را رد می‌کند

در ۱۸ فوریه، یکی از سخنگویان شرکت خدمات مالی Blockchain.com به سایت کوین‌تلگراف گفت که این شرکت هرگونه تلاش برای فروش دارایی‌ها یا شرکت‌های تابعه خود را رد می‌کند. بر اساس گزارش‌هایی که به نقل از منابع ناشناسی منتشر شده است، مدیران این شرکت در مورد فروش بخش‌هایی از واحدهای تجاری خود به دیگر شرکت‌های رمزنگاری – از جمله شرکت Coinbase- بین دسامبر و ژانویه صحبت کرده‌اند. Blockchain.com این شایعات را رد کرده است:

هیچ یک از واحدهای تجاری Blockchain.com برای فروش نیست! این شرکت یک خریدار دارایی است نه یک فروشنده.

همچنین دراینجا بخوانید؛ افزایش قیمت اتریوم تا 1700 دلار و احتمال رسیدن به 2000 دلار

با این حال، شرکت Blockchain.com از اکتبر سال ۲۰۲۲ بر روی افزایش سرمایه اضافی برای عملیات خود کار کرده است. گزارش بلومبرگ نشان می‌دهد که در آن زمان، انتظار می‌رفت که این دور به ارزش‌گذاری حدود ۳ تا ۴ میلیارد دلاری منجر شود و به Blockchain.com کمک کند تا در میان بازار خرسی ارزهای دیجیتال حرکت کند.

شرکت Blockchain.com پیشنهادات برای افزایش سرمایه را رد نمی‌کند، اما ادعاهای مربوط به فروش دارایی‌ها را رد می‌کند. بازوی سرمایه‌گذاری این شرکت اخیراً از موقعیت ۸۰ درصدی در PolySign خارج شده است، استارت‌آپی که بر روی زیرساخت‌های مؤسسات مالی کار می‌کند.

در همین حال، تنها چند ماه پس از آن که این شرکت در ژوئیه ۲۰۲۲ تعداد کارکنان خود را به ۱۵۰ نفرتعدیل کرد و به دنبال زیان ۲۷۰ میلیون دلاری از وام‌های داده شده به صندوق تامینی تری اروز کپیتال (3AC) ورشکسته بود، در ژانویه حدود ۱۱۰ کارمند دیگر یا ۲۸ درصد از کارکنان خود را نیز اخراج کرد.

همچنین Blockchain.com ادعا می‌کند که بیش از ۳۷ میلیون مشتری تأیید شده با استفاده از ۸۶ میلیون کیف‌پول و حضور در ۲۰۰ کشور جهان دارد. در مارس ۲۰۲۲ ، این شرکت سرمایه جدیدی را به رهبری شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر جهانی Lightspeed Ventures و شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری Baillie Gifford & Co تضمین کرد و ارزش آن را از ۵.۲  میلیارد دلار به ۱۴ میلیارد دلار رساند.

همچنین، دور سرمایه‌گذاری سری C این شرکت در مارس ۲۰۲۱ به رهبری DST Global Partners، Lightspeed Venture Partners و VY Capital شامل بودجه حدودا ۳۰۰میلیون دلاری و همچنین ۱۲۰ میلیون دلار از طیف گسترده‌ای از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌باشد.

منبع: Coinelegraph