Rate this post

مارک زاکربرگ که مدیرعامل مِتا یا همان فیس‌بوک سابق است. به تازگی اعلام کرده است تیم توسعه این مجموعه در تلاش است تا در آینده‌ای نزدیک NFTها را وارد فضای اینستاگرام نماید. او گفته امیدوار است کاربران اینستاگرام تا چند ماه آینده توانایی این را داشته باشند تا توکن‌های غیرمثلی خود را در این برنامه ایجاد نمایند.

روز سه شنبه مارک زاکربرگ در جشنواره سوث بای سوث وست (South by Southwest) در شهر آستین تگزاس اینگونه گفت.

در تلاش هستیم تا درآینده نزدیک NFT ها را وارد اینستاگرام کنیم. با این وجود، هنوز نمی‌توانم بگویم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

کیسی نیوتن (Casey Newton) که نویسنده خبرنامه پلتفرمر (Platformer) در رسانه The Verge است. در سخنانی افزود که زاکربرگ عنوان کرده که امیدوار است. در ماه‌های آینده، کاربران اینستاگرام بتوانند توکن‌های غیرمثلی خود را در این برنامه ایجاد نمایند.

در ژانویه امسال (دی) نیز، فایننشیال تایمز گزارش کرده بود. که مِتا در حال کار روی طرح‌هایی برای کاربران فیس‌بوک و اینستاگرام است. تا بتوانند NFTها را در پروفایل خود به نمایش بگذارند.

نکته قابل ذکر این است که متا تا به الان به درخواست شرکت کنندگان این جشنواره برای اطلاعات بیشتر درباره بخش NFTهای اینستاگرام پاسخی نداده است.

در اکتبر سال ۲۰۲۱، فیس‌بوک نام خود را به متا تغییر داد تا تمرکزش را بر متاورس و واقعیت مجازی منعکس نماید. این شرکت قبل تر در جلسه‌ای گفته بود که متاورس این شرکت از NFT ها نیز پشتیبانی خواهد کرد.

منبع:”coindesk