Rate this post

کریم باقری که بازیکن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران است. طی اقدامی قصد دارد یک مجموعه توکن غیرمثلی (NFT) عرضه نماید. توکن‌های مجموعه کریم باقری حاوی لحظات ماندگار مربوط به دوران حرفه‌ای او در تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است.

کریم باقری که دستیار سرمربی تیم ملی ایران نیز است. دیروز در صفحه اینستاگرام خود پستی را انتشار داد. که طی آن اعلام کرد قصد دارد یک مجموعه NFT با محتوایی مرتبط با لحظات ماندگار حضور خود در تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس منتشر کند.

باقری در پست اینستاگرامی خود اینگونه نوشت:

آنچه از دیرباز باعث خلق لحظات ماندگار دوران حرفه‌ای من در باشگاه پرسپولیس و تیم ملی گشته حضور طرفداران و هواداران وفادار و پرشوری است که همواره در این مسیر حضور داشته و من را همراهی کرده‌اند. با ظهور و پیشرفت فناوری های نوین در دنیا بخصوص در حوزه بلاک چین و توکن های غیرمثلی (NFT)، تصمیم گرفتیم تا برای اولین بار در ایران در حوزه ورزش، مالکیت معنوی این لحظات ماندگار و تاریخی را در قالب مجموعه‌ای با ارزش در دنیای دیجیتال به ثبت رسانده و با هواداران به اشتراک بگذاریم.

باقری در ادامه افزود:

ضمناً بخشی از عواید این کار صرف انجام امور خیریه خواهد شد.

تا به این لحظه جزئیات دقیقی مربوط به نحوه فروش و بازاری که قرار است. این مجموعه در آن عرضه شود، منتشر نشده است. اما در میان هشتگ‌های زیر پست معرفی این مجموعه، نام بازارهای اوپن‌سی (Opensea) و فاندیشن (Foundation) نیز مشاهده می‌شود.