Rate this post

خریداران اتریوم از منطقه حمایتی ۱۲۲۰ دلاری دفاع کردند و آلت کوین برتر بازار اکنون در حال افزایشی بیشتر می‌‌باشد. تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که ETH ممکن است به زودی یک موج صعودی قوی به بالاتر از منطقه مقاومت ۱۳۰۰ دلاری را هدف قرار دهد. دلایل تکنیکال را در ادامه بررسی میکنیم:

  • اتریوم با قدرت بالاتر از منطقه ۱۲۲۰دلاری باقی ماند.
  • آلت کوین برتر بازار اکنون بالای ۱۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود.
  • در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۱۲۴۵ دلار وجود داشت.
  • این جفت ارز نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد و ممکن است یک شکست صعودی به بالاتر از مقاومت ۱۳۰۰ دلاری را هدف قرار دهد.

بررسی تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم به زیر سطح ۱۲۵۰ دلار کاهش یافت و حتی به زیر سطح حمایت ۱۲۴۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته حرکت کرد. با این حال، گاوهای بازار در نزدیکی منطقه حمایتی ۱۲۲۰ دلاری فعال بودند. آنها از ضررهای بیشتر دفاع کردند و جلوی ریزش بیشتر را گرفتند و آلت کوین برتر بازار به آرامی بالاتر رفت. این حرکت صعودی به بالاتر از سطوح ۱۲۴۰ و ۱۲۵۰ دلاری ادامه داشت.

 

همچنین دراینجا بخوانید؛

 

علاوه بر این، تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که در نمودار ساعتی ETH/USD یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۱۲۴۵ دلار وجود داشت. این جفت ارز در حال حاضر بالاتر از ۱۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود. مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح ۱۲۹۰ دلار است و مقاومت اصلی نزدیک به منطقه ۱۳۰۰ دلاری می‌باشد.

منبع: TradingView.com

بسته شدن بالاتر از مقاومت ۱۳۰۰ دلاری ممکن است شروع یک افزایش جدیدی برای اتریوم باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۳۲۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت می‌تواند برای حرکت به ۱۴۰۰ دلار شتاب صعودی داشته است. هر گونه سود بیشتر ممکن است اتریوم را به سمت منطقه مقاومت ۱۴۵۰ دلاری سوق دهد.

سناریوی نزولی اتریوم

تحلیل تکنیکال ETH نشان می‌دهد که اگر قیمت آلت کوین برتر بازار نتواند به بالاتر از مقاومت ۱۳۰۰ دلاری صعود کند، احتمالاُ افت دیگری را آغاز می‌کند. همچنین، حمایت اولیه در جهت نزولی نزدیک به سطح ۱۲۶۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۲۲۰ دلار است. در صورت شکست و تثبیت به زیر ۱۲۲۰ دلار، قیمت اتریوم می‌تواند به سمت حمایت ۱۲۰۰دلاری کاهش یابد. هر ضرر بیشتر می‌تواند آلت کوین برتر بازار را به سمت حمایت ۱۱۶۵دلاری نیز سوق دهد.

اندیکاتور‌های تکنیکال اتریوم:

  • اندیکاتور مکدی (MACD) ساعتی اکنون در منطقه صعودی در حال افزایش است.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون از منطقه خرید بیش از حد اصلاح می‌شود.
  • سطح پشتیبانی اصلی: ۱۲۲۰ دلار
  • سطح مقاومت اصلی: ۱۳۰۰ دلار

منبع: NewsBTC