Rate this post

ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین Paxos جدیدا گزارشی را انتشار داده است که هدف آن کمک به جامعه است که فراتر از زمستان کریپتو نگاه کند و درک کند که چگونه به شرایط فعلی بازار پاسخ دهند. در این گزارش، مدیر تحقیقات در Kaiko می‌گوید:

«ما به شفافیت بیشتری در مورد ذخایر استیبل کوین‌ها نیاز داریم که فکر می‌کنم شاهد آن خواهیم بود».

بررسی فرصت های شرکت‌ها در طول زمستان کریپتو

در گزارشی جدید Paxos با نام Paxos Crypto Winter Report 2023، این ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین چند فرصت کلیدی را برای پروژه‌ها در طول زمستان کریپتو شناسایی کرده است که شامل جستجوی راه‌حل‌ها و یافتن مشارکت‌های بالقوه برای پروژه‌های آنها می‌باشد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ در حال حاضر وایت پیپر بیت کوین به 43 زبان مختلف در دسترس است

کلارا مدالی (Clara Medalie)، مدیر تحقیقات در شرکت Kaiko، دراین گزارش می‌گوید که راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین‌ها یکی از موارد استفاده از ارزهای دیجیتال هستند که «به طور مداوم در طول زمان خود را اثبات کرده‌اند». مدالی گفت که استیبل کوین‌ها برای کل صنعت کریپتو بسیار مفید بوده‌اند.

منبع از پلتفرم Paxos Report

همچنین مدالی افزود:

ما به شفافیت بیشتری در مورد ذخایر این استیبل کوین‌ها نیاز داریم که فکر می کنم شاهد آن هستیم.

جدا از راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین، این گزارش تاکید می‌کند که کسایی که زمستان کریپتو را با دیدگاه «فصلی برای پل‌سازی» می‌بینند، جلوتر از دیگران خواهند آمد. همچنین، مشارکت با کسانی که در حال ایجاد کسب‌وکارهایی هستند که فناوری‌هایی را با هدف برآوردن «نیازهای دنیای واقعی بخش مالی» پیاده‌سازی می‌کنند، با اهمیت است.

به گفته دنل دیکسون (Denelle Dixon) مدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه Stellar، تنظیم استیبل کوین‌ها توسط ایالات متحده ممکن است گامی ضروری برای قوی نگه داشتن دلار باشد. دیکسون اخیراً گفته است که اگر آن‌ها می‌خواهند یک دلار قوی در جهان داشته باشند، یک استیبل کوین USD «راهی برای دیدن این اتفاق است».

ازطرفی، بانک تسویه بین‌المللی (BIS) در مقاله‌ای جدیدا اعلام کرد که استیبل کوین‌ها شکل کمتری از پول توکن‌شده هستند. این گزارش استیبل کوین‌ها را به ابزارهایی تشبیه می‌کند که در دوران «بانکداری رایگان» در ایالات متحده رایج بودند.

منبع: Cointelegraph