۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

با بازگشت مجدد برترین ارزدیجیتال بازار جهان بر روی کورس و بازار روز به روز گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، یک پروژه آلت کوین دیفای تنها در عرض یک هفته توانست نزدیک به ۸۰ درصد رشد را تجربه کند. این آلت کوین که بر اساس ارزش بازار در رتبه ۲۰۴ قرار دارد، تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ درصد روند رو به رشدی داشته است.

این پروژه آلت کوین دیفای که قصد دارد بیت کوین را بیشتر به دنیای مالی غیرمتمرکز دیفای سوق دهد، این هفته با احیای بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال، ۷۸ درصد افزایش یافت. این پروژه که RIF نام دارد در حال حاضر حدود ۰.۱۸۹ دلار معامله می‌شود که از نزدیک به ۰.۱۰۶ دلار در هفته اخیر، ۷۸ درصد افزایش قیمت داشته است.

این آلت کوین دیفای که بر اساس ارزش بازار در رتبه ۲۰۴ قرار دارد، تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است. این پروژه که توسط IOVlabs مستقر در جبل الطارق اسپانیا در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد، یک پروتکل لایه ۳ بر روی بیت کوین ساخته است.

پروژه RIF برای گسترش ابزارهای بیت کوین و ارائه دروازه‌ای طراحی شده است که استفاده از بیت کوین را برای توسعه‌دهندگان و افراد در برنامه‌های دیفای آسان‌تر می‌کند. این پلتفرم بر روی Rootstock ساخته شده است که هدف این بلاک چین تلفیق امنیت بیت کوین با قابلیت‌های قرارداد هوشمند اتریوم می‌‌باشد.

پامپ قیمت RIF در کنار یک هفته قوی برای بیت کوین اتفاق افتاد. بیت کوین در روز جمعه در بحبوحه نگرانی‌های اقتصادی کلان در مورد ثبات بخش بانکی ایالات متحده، ۲۷۰۰۰ دلار را شکست و بر اساس ارزش بازار در طول هفته گذشته بیش از ۳۶ درصد افزایش قیمت را داشته است.

RIF همچنین در اواخر ماه فوریه سال جاری یک پل کراس‌چین به عنوان پروتکل RIF Flyover را راه‌اندازی کرد. این پروتکل یک مسیر غیرمتمرکز برای کاربران بیت کوین برای ورود به اکوسیستم Rootstock و بالعکس آن را فراهم می‌کند.

منبع : dailyhodl