5/5 - (1 امتیاز)

از آنجا که بازار ارزهای دیجیتال مایل است بیشتر دنیای مالی را نمایان کند، وحشت در یک منطقه به راحتی می‌تواند به مناطق دیگر نیز سرایت کند. به طور کلی در زمان کنونی، صنعت کریپتو یک رکود شدید را تجربه می‌کند، با این حال رئیس جهانی JP Morgan پیش‌بینی می‌کند که بازار ارزها به زودی بهبود می‌یابد.

پیش‌بینی رئیس جهانی JPMorgan از بازار ارزهای دیجیتال

به طور کلی صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حال تجربه یک رکود شدید است. قیمت بیت کوین از بالاترین سطح هفتگی خود ۱۵ درصد روند نزولی را طی کرده است. قیمت اتریوم نیز از زمان آپدیت مرج این ارزدیجیتال ۲۳ درصد از میانگین متحرک هفت روزه خود کاهش یافته است. با این حال، رئیس عملیات جهانی بانک JPMorgan که مارکو کولانویچ نام دارد، خوش‌بینی خود را نسبت به بازار ارزهای دیجیتال ابراز کرد.

همچنین بخوانید ؛ بیت کوین بخریم یا تماشاگر باشیم؟

او بر عملکرد کلی بخش مالی تاکید می‌کند و می‌گوید که بازارهای مالی به پایین‌ترین حد خود رسیده‌اند و اکنون برای بهبود سریع آماده هستند. کولانوویچ انتظار دارد که فدرال رزرو از ابتدای سال ۲۰۲۳ کاهش نرخ بهره را آغاز نماید و بازار سهام را بیشتر از قبل تقویت نماید. پس از آن، احتمالاً یک رشد بزرگ برای دارایی‌های ریسکی از جمله بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی می‌شود.

حتی اگر این پیش‌بینی از بازار ارزهای دیجیتال درست باشد با این وجود، ممکن است باور این ادعا برای سرمایه‌گذاران عادی هنوز کمی سخت باشد. نوسانات اخیر بازار سهام و مهمتر از همه، نوسانات بازار ارزهای دیجیتال با آخرین گزارش تورم در ماه آگوست آغاز شد.
ارزهای دیجیتال

اهمیت نرخ بهره فدرال رزرو در نشست FOMC

در صورت کاهش طولانی مدت بازار، نشست FOMC امروز، ممکن است بسیار تعیین کننده باشد. بر اساس گزارش‌ها، افزایش نرخ بهره مورد انتظار در آن تاریخ تنها ۷۵ واحد است. بر اساس گزارش قبلی، بازار در حال حاضر هم با افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره قیمت‌گذاری شده است.

این چه تاثیری بر بازار کریپتوکارنسی دارد؟ خوب، اگر این تجزیه و تحلیل ثابت شود، بازار در نهایت به موقعیت خالص مثبت باز خواهد گشت. اگر این ادعا نادرست باشد، زمستان کریپتو ادامه خواهد داشت.

سناریو دوم ممکن است تأثیر زیادی بر صنعت کریپتو داشته باشد. از آنجایی که بازار کریپتو از نزدیک بازار مالی گسترده‌تر را دنبال می‌کند، ادامه روند نزولی بازار سهام نیز ارزهای دیجیتال را به شدت پایین می‌آورد.

منبع : bitcoinist.com