۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

در۲۹ آگوست بود که، شرکت، متا اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند مجموعه‌های دیجیتال و NFT را به سادگی با اتصال کیف پول دیجیتال خود به هر یک از پلتفرم‌ها ارسال کنند. این در حالیست که طبق اعلام متا از نظر برخی مانند یک پیروزی انبوه برای برخی از علاقه مندان دارایی دیجیتال به نظر برسد اما اعضای جامعه کریپتو توییتر از این خبر هیجان زده نشدند.

واکنش جامعه کریپتو در توییتر به ویژگی ادغام NFT

کاربران محتاط به رسانه‌های اجتماعی نگرانی خود در مورد امنیت و حریم خصوصی داده‌های افشا شده در هنگام اتصال کیف پول‌های دیجیتال به این پلتفرم‌ها را بروز دادند.
اخبار نگران کننده در رابطه با ادغام NFT متا

کاربری در توییتر و عضو انجمن وب ۳ با نام کاربری NPC-Picac اینگونه نوشت: فکر نمی‌کنم سپردن مجموعه‌های دیجیتالی برای اتصال به متا هوشمندانه باشد.
اخبار نگران کننده در رابطه با ادغام NFT متا

یکی دیگر از اعضای انجمن کریپتو توییتر، با نام CryptoBartender، نگرانی‌هایی را در مورد اینکه متا احتمالاً با داده‌هایی که از طریق کیف پول‌های دیجیتال به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند، چه کاری انجام ‌دهد، در توییتی اینگونه نوشت: «بنابراین آن‌ها می‌توانند دریابند که کدام کیف پول‌ها متعلق به شما هستند و اطلاعات و فعالیت‌های کریپتویی شما را حفظ کنند؟»

اخبار نگران کننده در رابطه با ادغام NFT متا

برخی از کاربران احساس می‌کردند که پیوست کردن دارایی‌های دیجیتال ارزشمند به هویت افراد می‌تواند کاربران را به اهدافی برای کلاهبرداری و سرقت تبدیل کند. کاربری پرسید: این اتفاق برای گسترش پذیرش عالی است. اما آیا خطرناک نیست؟

اخبار نگران کننده در رابطه با ادغام NFT متا

دیگران نظرات خود در مورد افرادی که حتی داده‌های شخصی بیشتری را به نفع شرکت‌هایی که سابقه طولانی سوء استفاده از داده‌ها و حریم خصوصی کاربران دارند پخش می‌کنند، به اشتراک گذاشتند.

اخبار نگران کننده در رابطه با ادغام NFT متا

در این اطلاعیه، متا اعلام کرد که افراد می‌توانند از ابزارهای ما برای ایمن نگه داشتن حساب‌های خود استفاده کنند و مجموعه‌های دیجیتالی که برخلاف دستورالعمل‌های جامعه هستند را گزارش دهند. متا هنوز هیچ برنامه مشخصی که برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کیف پول دیجیتالی کاربرانش دارد را منتشر نکرده است.

منبع: Cointelegraph