۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

طبق گزارشات منتشر شده از پلتفرمی که ارتباط عاطفی مصرف کنندگان با برندها را تحلیل می کند. بلاکچین کاردانو، رتبه ۲۶ را از ۶۰۰ برند جهانی دریافت کرده است. محبوب ترین ارزدیجیتال بازار یعنی بیت کوین در رتبه ۳۰ و سولانا و یونی سواپ در رتبه های پایین تر قرر دارند. رتبه های برتر صنعت کریپتو به طور کلی از پذیرش فراوان وب ۳ و فناوری های غیرمتمرکز خبر می‌دهند.

کاردانو در رتبه چند برترین ها است؟

گزارش جدیدی درباره محبوبیت برند های جهانی منتشر شده که کاردانو حوزه کریپتو را به رتبه های برتر ارتقا می دهد. این گزارش که توسط آژانس ارتباط با برند MBLM منتشر شده است، می گوید که کاردانو از میان ۶۰۰ برند در رتبه ۲۶ قرار دارد و رتبه اول را از صنعت کریپتو در این لیست دارد.

طبق این بررسی، محبوبیت برند به ارتباطات عاطفی اطلاق می شود که برندها می توانند با پایگاه کاربر و مخاطب خود ایجاد کنند. MBLM از هوش مصنوعی (AI) و داده های بزرگ برای درک روابط مصرف کننده با برخی از برندهای پیشرو جهان از جمله دیزنی، تسلا و اپل استفاده کرد.

در ۱۹ صنعت مورد تجزیه و تحلیل، کریپتو در بین ۱۰ عملکرد برتر قرار داشت که کاردانو در صدر لیست بود و پس از آن بیت کوین به عنوان یک برند در رتبه ۳۰ قرار گرفت. در حالی که برندهای کریپتویی مانند یونی سواپ (Uniswap) و سولانا (Solana) به ترتیب ۲۶۱ و ۲۶۵ را گرفتند.

در مقایسه با سال قبل، کارشناسان تاکید کرده‌اند که کاردانو نه تنها تازه وارد است، بلکه بالاترین رتبه را در حوزه ارزهای دیجیتال و بالاترین عملکرد خدمات مالی را در این مطالعه دارد.

همچنین خبرهای دیگر در رابطه با کاردانو را اینجا بخوانید؛ بالاخره هاردفورک واسیل کاردانو در شبکه آزمایشی یولونت اجرایی شد

یکی از بنیانگذاران کاردانو به نام چارلز هاسکینسون، در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که این شرکت از یک باور ساده متولد شده است که همه برابر هستند و باید در یک جامعه عادلانه زندگی کنند. او اضافه کرد که کاردانو از طریق تمرکززدایی و شایستگی در راستای این امر تلاش می کند.

«آنچه در این مورد خوب است این است که این بلاکچین به بنیانگذار، فرهنگ یا کشور خاصی نیاز ندارد. اکنون ما افرادی در اکوسیستم کاردانو از بیش از ۱۰۰ کشور مختلف داریم که برای این منظور با هم کار می کنند.»

کاربران در توییتر به رتبه‌بندی کاردانو واکنش نشان دادند و از برندهای قدیمی مانند Google و eBay پیشی گرفتند. یکی از کاربران توییت کرد که کاردانو فقط سوژه ای برای میم های اینترنتی نیست، بلکه در لیگی است که درآن پروژه های بزرگی وجود دارند.

همچنین خبرهای دیگر در رابطه با کاردانو را اینجا بخوانید؛ اطلاعات تکمیلی در مورد شبکه آزمایشی کاردانو

همچنین بازتاب‌های این گزارش تأثیر همه‌گیری جهانی را برجسته می‌کند و بیان می‌کند که عملکرد برند نسبت به قبل از همه‌گیری ۱۹ درصد افزایش یافته است.

هاردفورک واسیل

عملکرد بالای کاردانــو زمانی به ثبت می رسد که توسعه‌دهنده بلاکچین برای ارتقای شبکه بزرگ آماده می‌شود. در حال حاضر شبکه کاردانو در حال آماده سازی برای هارد فورک Vasil است که مدت ها در انتظار آن بودیم که هدف آن کاهش اندازه تراکنش ها، کاهش هزینه ها و امکان فعالیت بیشتر شبکه است.

رتبه های برتر صنعت کریپتو به طور کلی از پذیرش انبوه وب 3 و فناوری های غیرمتمرکز سخن می گوید. یک نظرسنجی اخیر از والدین در ایالات متحده نشان داد که ۶۴٪ خواهان آموزش محتوای مرتبط با رمزنگاری در مدارس هستند.

منبع  : cointelegraph