۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بنیان‌گذار کاردانو که چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) نام دارد. طی حرکتی از اهداف و برنامه‌های این شبکه برای سال ۲۰۲۲ میلادی رونمایی کرده است. او اعلام کرد از روند رو به رشد شبکه راضی است و تا امروز پروژه‌های زیادی به اکوسیستم کاردانو پیوسته‌اند.

در این هفته، هاسکینسون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران شرکت IOHK، شرکتی که مسئول در توسعه پروژه کاردانو است. عنوان کرد که چشم‌انداز خود و اهدافی را برای کاردانو در سال ۲۰۲۲ دنبال می‌کند.

هاسکینسون در یک کانال یوتیوب که در شب کریسمس انتشار یافت. در مورد چگونگی دست یافتن به تراکنش‌های مالی خرد در شبکه کاردانو در ۶ ماه بعدی سال ۲۰۲۲، گفت:

هدف من برای ۶ ماه بعدی سال ۲۰۲۲ این است که بتوانم بفهمم چگونه از تمام ابزارها استفاده کنم تا یک تراکنش مالی خرد بصورت انتها به انتها End-to-End در کاردانو داشته باشیم؛ به صورتی که یک فرد حقیقی در کنیا یا هرجای جهان با هویت و امتیاز اعتباری مبتنی بر بستر بلاک چین در یک سر معامله و فردی با استیبل کوین در طرف دیگر، این امکان را داشته باشند که از کاردانو به‌عنوان راه حلی برای تسویه استفاده نمایند. در این روش به صورت همتا به همتا یا شخص به شخص، روی یک دکمه کلیک کنید و بعد وام به دست طرف دیگر می‌رسد. آن را بازپرداخت می‌کنند، مبلغ به طرف مقابل انتقال می‌یابد.

همچنین او درباره نقاط شروع فنی کاردانو در سال ۲۰۲۲ گفته است:

در سال بعد یک پروژه با ساختاری رسمی و به صورت منبع باز شکل خواهد گرفت که مشابه با هایپرلجر (Hyperledger) برای لینوکس است. که در آن خواهید دید بسیاری از مؤسسات به آن وصل می‌شوند و همه اشخاصی که هم‌اکنون روی آن مشغول به کار هستند، از جمله خود من، بزودی مشغول توسعه ایده‌های نو خواهیم شد.

صحبت های بنیان‌گذار کاردانو در رابطه با اهداف کاردانو

وقتی به مواردی مانند بهبود و توسعه پلوتوس (پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو) نگاه می‌کنید، می‌بینید که در شرایط فعلی سه طرح بهبود برای شبکه کاردانو وجود دارد که نتیجه کاره ما است که همراه با توسعه‌دهندگان انجام داده‌ایم. در واقع ما مجموعه‌ای رایانشی و دسته‌ای از اعتبارسنج‌ها را داریم که باید به مرحله اجرایی برسند. در حال حاضر بخش همتا به همتا با اپراتورهای استخرهای سهام‌گذاری و در شبکه آزمایشی بررسی شده‌اند و چیزهای زیادی در آنجا در حال رخ‌دادن است.

هاسکینسون حدودن ۱ ماه پیش درباره نقشه راه کاردانو برای سال پیش رو در توییتی نوشته بود:

علاقه زیادی به روند تشکیل نقشه راه کاردانو برای سال ۲۰۲۲ دارم. کاردانو یک اکوسیستم زنده است که دائماً رشد می‌کند، خالص‌تر، سازگارتر و قوی‌تر می‌شود. این فناوری غیرقابل توصیف باورنکردنی است. ما تکنولوژی‌های فوق‌العاده‌ای داریم که به ساخت صدها پروژه در شبکه کاردانو منجر شده است.

تصویر زیر را یکی از صفحات فن پیج کاردانو در توییتر منتشر نموده است. که نشان می‌دهد تا تاریخ ۲۱ سپتامبر ۱۵۰ پروژه به اکوسیستم کاردانو ملحق شده‌اند. همچنین می‌توانید از طریق پلتفرم کاردانو کیوب (CardanoCube) تمام پروژه‌های مربوط به اکوسیستم کاردانو را مشاهده نمایید.

پروژه‌های فعال در شبکه کاردانو

منبع: “cryptoglobe