5/5 - (1 امتیاز)

شرکت تتر گردش مالی سه ماهه خود را به اشتراک گذاشت. تتردر سه ماه اول سال جاری ۱.۵ میلیارد دلار سود خالص خود را ثبت کرده است. همچنین، تتر در این گزارش اعلام کرد بیتکوین و طلا بخشی از ذخایر آن می باشند.

پلتفرم د بلاک بر اساس گزارش شرکت تتراعلام کرد، تمام دارایی‌های مشترک این شرکت تا تاریخ ۹ مه (۱۹ اردیبهشت) ۸۱.۸ میلیارد دلار و تمامی بدهی‌های آن به ۷۹.۴ میلیارد دلار رسید. بدهی درنمودار شامل وام‌ها، اوراق قرضه، ضمانت‌نامه‌ها و هزینه‌ها تعلق دارد.

همچنین، ذخایر اضافه tether به ۲.۴۴ میلیارد دلار رسیده است که بیشترین سطح در تاریخچه این شرکت به حساب می آید. ذخایراضافه tether درزمستان سال گذشته ۹۶۰ میلیون دلار بود.

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیرارشد فناوری این استیبل‌کوین گفت:

ما از موفقیت بسیارخوبی که تتر در بهار ۲۰۲۳ به دست آورد و اینکه اضافه ذخایر ما به ۲.۴۴ میلیارد دلار رسید هیجان‌زده‌ شدیم. سود خالص ما در بهار ۱.۴۸ میلیارد دلار بود که ازقدرتمند بودن شرکت ما خبر می‌دهد.

 

همچنین در اینجا بخوانید که؛ تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین: تعیین اهمیت سطح قیمت ۲۸۵۰۰ دلار برای صعود

تتر دارای طلا و بیتکوین است

شرکت تتر فهرست دارایی‌های ذخایر خود را با دسته بندی های جدیدی منتشر کرد که دربین آنها، نام بیتکوین، طلا، قراردادهای بازخرید و اوراق قرضه شرکتی قرار دارد. ۱.۵ میلیارد دلار از ذخایر tether را بیتکوین و ۳.۳ میلیارد دلار از آن را فلزات گرانبها تشکیل داده اند.

تتر اعلام کرد ، ۸۵٪ از ذخایر به صورت پول نقد، معادل‌های نقدی و سایر سپرده‌های کوتاه‌مدت ذخیره می شود. طلا ۴٪ و بیتکوین۲٪  از ذخایر را تشکیل می دهد.

ذخایر شرکت tether در ماه بهار

آردوینو گفت:

ما از فرآیند مدیریت ریسک خود، به نظارت کارکرد دارایی‌های موجود در ذخایر خود ادامه می‌دهیم وتغیراتی را در صورت نیاز، با توجه به اقتصاد وشرایط بازار انجام می دهیم.

مدیر ارشد فناوری tether درادامه گفت:

با نگاهی به فصل تابستان، دید مثبتی داریم و بسیار متعهدیم. برهمین مبنا در گزارش فصلی خود دسته‌بندی جدیدی را در جداسازی ذخایر خود معرفی کرده‌ایم تا کاربران ما درک بهتری داشته باشند.

تتر (USDT) با بیش از ۸۲.۶ میلیارد توکن، بزرگترین استیبل کوین بازاربه حساب می آید.

قیمت tether در بازارهای ایرانی به ۵۳٬۷۱۷ دلار رسید که می‌توانید در این مطلب، نرخ قیمت تتر در صرافی‌های گوناگون ایرانی را با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین در این مطلب به پیش‌بینی قیمت ریالی تتر در سال ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

منبع: theblock