۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

شرکت Bitmain که یکی از بزرگترین سازندگان ماینرها ارز در دنیا است اعلام کرد که ۲ روز دیگر مصادف با ۲۲ شهریور از مدل جدید دستگاه ایسیک استخراج رمزارز Kadena با نام Antminer KA3 رونمایی خواهد کرد. .این ماینر با همکاری استخر استخراج Antpool و شرکت ارائه دهنده خدمات استخراج Hashfrog ساخته شده است و قرار است طی مراسمی در روز سه شنبه از آن رونمایی شود. قرار است در این مراسم در مورد اکوسیستم کادنا و برنامه‌های این شبکه سخنانی گفته شود.

همچنین می‌توانید این خبر را هم بخوانید؛ استفاده از فرصت‌های مرج اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال

بیت مین در صفحه توییتر خود به طور واضح اعلام کرد که به همین مناسبت جوایز به مجموع ارزش ۱ میلیون دلار را برای کاربران خود در نظر گرفته است. نکته جالب عکس این توییت، مخفی کردن توان مصرفی و هش‌ریت این دستگاه استخراج است که Bitmain قصد دارد آن را به شکل سورپرایز در مراسم رونمایی اعلام کند. اما اینطور که از تصویر مشخص است احتمالا توان پردازشی این دستگاه ۳ رقمی باشد.

منبع: توییتر

الگوریتم رمزنگاری استفاده شده در استخـراج شبکه کادنا Blake2S است. جالب است بدانید دستگاه استخراجی مانند Goldshell KD MAX با هش‌ریت حدود ۴۰.۲ تراهش بر ثانیه در حال حاضر درآمد روزانه‌ای حدود ۱۵ دلار دارد. بنابرین می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا در صورت ۳ رقمی هش‌ریت دستگاه KA3 درآمد روزانه‌ای حداقل برابر ۴۰ دلار داشته باشیم. با مراجعه به صفحه ماشین حساب ماینینگ می‌توانید از سودآوری دستگاه‌های مختلف استخراج با خبر شوید.

منبع: