۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

BitGo از شرکت Galaxy Digital غرامت می‌خواهد. وکیل BitGo درباره شکایت از Galaxy Digital می‌گوید:

«Galaxy به BitGo صد میلیون دلار هزینه برای فسخ بدهکار است که قولش را پیش از این داده بود. یا آنها این مبلغ را پرداخت می‌کنند یا زیر قولش می‌زنند. در اینصورت با خسارات بسیار بیشتر روبرو خواهند شد.»

مطالبه‌ی 100 میلیون دلاری BitGO از Galaxy Digital

 متولی دارایی دیجیتال BitGo درباره شکایت از Galaxy Digital بیان کرد که قصد دارند بیش از 100 میلیون دلار غرامت از گلکسی دیجیتال بخواهند. بیت گو ادعا دارد که شرکت مذکور این وجوه را با عنوان بخشی از “هزینه شکست معکوس” برای فسخ قرارداد خرید به آنها بدهکار است.

 در پست روز دوشنبه این شرکت، بیت گو اقدامات گلکسی را  به دلیل نقض قرارداد خرید، “نادرست” خواند. بیت گو در این خصوص از خدمات شرکت حقوقی Quinn Emanuel استفاده کرده است. با استفاده از این شرکت علیه گلکسی به دلیل پرداخت نکردن «هزینه 100 میلیون دلاری معکوس که در مارس 2022 وعده داده بود» اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

 براساس گفته‌های گلکسی، BitGo صورت‌های مالی حسابرسی شده برای سال 2021 تا 31 ژوئیه 2022 را ارائه نکرد. همین‌طور به بخشی از قرارداد خرید نیز عمل نکرده است. البته این ادعاها را وکیل بیت گو آن رد کرد:

تلاش مایک نووگراتز و گلکسی دیجیتال برای مقصر نشان دادن BitGo بیهوده است. Galaxy به BitGo صد میلیون دلار هزینه برای فسخ را که قولش را داده بود بدهکار است. یا پرداخت میکند یا زیر قولش می زند و با خسارات بسیار بیشتری روبرو می شود.

گلکسی قصد خود را برای خرید بیت گو در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به عنوان بخشی از برنامه های عرضه عمومی در ایالات متحده اعلام کرده بود. سپس و بعد از تاخیر در پایان سه ماهه اول سال 2022 ، مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی بیان کرد: شرکت، معامله را تا حدی تعدیل کرده است. البته انتظار می‌رفت که خرید بین سه ماهه دوم تا چهارم سال 2022 انجام پذیرد.

سخنگوی گلکسی در مصاحبه اخیر خود گفت:

«ما اعتقاد داریم که ادعاهای BitGo بی ارزش هستند. به شدت از خودمان دفاع خواهیم کرد. BitGo صورت‌های مالی خاصی را که گلکسی برای تشکیل پرونده SEC نیاز داشت، ارائه نکرد. پس از آن هیئت مدیره گلکسی تصمیم گرفت که از حق قراردادی خود برای فسخ استفاده کند.»

به نظر شما آیا رکود اخیر بازار عاملی موثری برای فسخ معامله بوده است؟

منبع : “cointelegraph