Rate this post

تریدر و تحلیلگر برتر کریپتو که در مرکز توجه قرار دارد، یک جهش رو به بالا را برای اتریوم وبازارهای گسترده‌تر آلت کوین پیش‌بینی کرد. این تحلیلگر با نام مستعار Credible به تمام مخاطبان خود در توییتر می‌گوید که یقین دارد اتریوم برای یک رقابت قدرتمند آماده می‌شود.

اتریوم و بازارهای آلت کوین رو به بالا خواهند رفت؟

برترین تریدر کریپتو افزایش های قابل اعتمادی را برای اتریوم و بازارهای گسترده‌ آلت کوین پیش‌بینی کرد. چنانچه او دراتریوم روندی رو به بالا دارد، اما می‌گوید که بهترین آلت کوین بازار بعد از رسیدن به هدف خود یک اصلاح قابل توجهی دارد.Credible گفت است که دیدگاه او درباره ی اتریوم انعکاس دیدگاه او نسبت به بازارهای گسترده‌ آلت کوین است.

CrediBULL Crypto در توییتش اینطور نوشت:

از زمان آخرین توییت من،شاهد بهتر شدن اتریوم بودیم، اما ازهدف بالا رفتن من فاصله گرفتیم.

بیشترآلت کوین‌ها پلتفرم های پشتیبانی اصلی را آزمایش می‌کنند، من فکر می‌کنم جدول اتریوم نشانه خوبی از انتظارهای من درباره ی سایر آنها در روزهای آینده هستش ومقداری بهبود صعودی و یک اصلاح قابل توجه را در پیش دارد.آلت کوین ها درحال آماده شدن برای مسیر صعود به بالاترین رکوردهای جدید امسال هستند.

همچنین دراین مطلب بخوانید که: وزارت دادگستری آمریکا برای جلوگیری از هکرهای دیفای دست به کار شد! 

با نگاهی به عملکرد برترین تریدر و تحلیلگر کریپتو، او بالا رفتن اتریوم را بیشتر از ۲۰۰۰ دلار پیش‌بینی کرد، قبل از اینکه تا ۱۵۰۰ دلار تغییر کند.

برترین آلت کوین بازار الان  با قیمت ۱۸۰۹ دلار در حال معامله است.

Credible درباره ی بیت کوین براین عقیده است که سلطان کریپتو ممکن است در سال جاری بالاترین رکوردهای جدید را ثبت کند.

توجیهی در ۲۰۰۰۰ دلار هست که اکثرا به دنبال آن هستند و برای شرح عقب‌نشینی بیشتر از سطح های فعلی استفاده می‌کنند. اگردرباره ی نتیجه‌گیری برای بالابردن رکوردهای جدید در سال ۲۰۲۳ درست باشد، این گسستگی نباید پر شود. اگر از من بپرسید که ۲۰۰۰۰ دلار اول می‌آید یا ۷۰۰۰۰ دلار؟ جواب من ۷۰۰۰۰ دلار است.

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۲۶,۷۵۲در حال معامله است.

منبع: DailyHodl