۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post
بیت کوین کمتر از یک روز موقعیت خود را بالای ۶۵,۰۰۰ دلار حفظ کرد. از دیشب حرکت نزولی در بازار شروع شده است. همچنین ممکن است  قیمت به زیر حمایت ۶۰,۰۰۰ دلار سقوط کند.
به گزارش نیوز بی‌تی‌سی،  بیت کوین پس از عبور از ۶۶,۰۰۰ دلار نتوانست به روند صعودی  ادامه دهد و پس از رسیدن به اوج  قیمتی خود در تایم فریم 24 ساعته در ۶۶,۴۰۰ دلار حرکت نزولی جدیدی آغاز کرد. این حرکت نزولی با سقوط قیمت به زیر محدوده ۶۵,۰۰۰ دلار همراه شد.
در ادامه قیمت به زیر حمایت‌های ۶۳,۵۰۰ و ۶۳,۰۰۰ دلاری سقوط کرد که با شکسته‌ شدن حمایت کف کانال صعودی موجود در تایم فریم ۱ ساعته ، در محدوده ۶۴,۴۰۰ دلار همراه بود. فروشندگان در ادامه روند نزولی قیمت را به زیر حمایت ۶۲,۰۰۰ دلاری رساندند.
این طور که به نظر می رسد کف قیمتی در محدوده ۶۱,۱۲۶ دلار تشکیل شده که قیمت در این محدوده در حال تثبیت است. در صورت سناریو صعودی‌شدن بازار، نزدیک‌ترین مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلار خواهد بود.
مقاومت اول کلیدی در نزدیکی ۶۲,۴۰۰ دلار است و  گفتنی است که در این تحلیل سطح های فیبوناچی حرکت نزولی قیمت از ۶۶,۳۴۹ دلار تا کف ۶۱,۱۲۶ دلاری در تنظیم شده است.عبور قیمت از ۶۲,۴۰۰ دلار می‌تواند راه را برای سناریو صعودی تسهیل  کند. مقاومت کلیدی بعدی در ۶۳,۰۰۰ دلار است و مقاومت سطح شکست قیمت نیز در نزدیکی ۶۳,۷۵۰ دلار است.

ریزش ۷ درصدی بیت کوین؛ احتمال سقوط قیمت به زیر ۶۰ هزار دلار
 

حمایت و مقاومت های بیت کوین

اگر خریداران نتوانند  قیمت را تا ۶۳,۰۰۰ دلار بازیابی کنند، اصلاح نزولی قیمت نیز احتمالاً عمیق‌تر خواهد شد. حمایت مهم اول در محدوده ۶۱,۰۰۰ دلار قرار گرفته است.  حمایت مهم بعدی در ۶۰,۰۰۰ دلار در دسترس خواهد بود. در صورت شکسته‌ شدن این سطح خریداران احتمالاً برای ادامه روند صعودی در کوتاه‌ مدت تلاش می کنند.

۶۱,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ دلار حمایت‌های حیاتی برای بیت کوین هستند و ۶۲,۴۰۰، ۶۳,۰۰۰ و ۶۳,۷۵۰ دلار نیز به‌ عنوان مقاومت‌‌‌ های پیش روی قیمت عمل خواهند کرد.

منبع: ”newsbtc