۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بایننس با سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای اوکراینی وارد شراکت می‌شود تا ارزهای دیجیتال را از طریق کیف پول های کریپتویی به عنوان دروازه پرداخت پذیرش کند. آن دسته از مشتریانی که از کیف پول بایننس پی برای پرداخت سفارشات خود استفاده می نمایند، واجد شرایط ورود به برنامه پاداش خواهند بود.

پرداخت ارزهای دیجیتال در سوپرمارکت اوکراینی با کیف پول بایننس

روز جمعه Binance اعلام کرد که با سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای اوکراینی VARUS همکاری می‌کند و گفت که پرداخت ارز دیجیتال برای خرید مواد غذایی از طریق کیف پول بایننس پی (Binance Pay) خود را فعال خواهد کرد.

این فروشگاه مواد غذایی یکی از بزرگترین شرکت ها در اوکراین با بیش از ۱۱۱ فروشگاه در ۲۸ شهر در کشور است. این شرکت تاکید کرد که این همکاری به مشتریان خود اجازه می دهد تا به پرداخت های ارز دیجیتال و تحویل سریع در ۹ شهر اوکراین دسترسی داشته باشند.

این شرکت‌ها همچنین یک «تبلیغ صندوق پاداش» را اعلام کرده‌اند که در آن مشتریانی که چیزی از برنامه تحویل VARUS به ارزش بیش از ۵۰۰ UAH سفارش می‌دهند و با Binance Pay پرداخت می‌کنند، ۱۰۰ UAH پاداش می‌گیرند.

اوکراین با وجود تنش های ناشی از جنگ، کماکان بر گسترش اقتصاد توجه دارد. پس از حمایت های مالی در زمان جنگ اوکراینی ها به کریپتو متعهد شدند و هم اکنون بر گسترش پذیرش تمرکز کرده اند.

همچنین بخوانید؛ تحلیل و بررسی صرافی بایننس

یک ماه پیش، یک شرکت پرداخت رمزنگاری اوکراینی به نام Whitepay، برنامه جدیدی را ارائه کرد که به اوکراینی ها امکان می داد لوازم الکترونیکی و سایر محصولات را با ارز دیجیتال خریداری کنند.

ویتالیک، بنیانگذار اتریوم، با حضور در اجلاس فنی کیف (Kyiv) که امسال در تاریخ ۶ و ۹ سپتامبر در اوکراین برگزار شد، اظهار کرد که: «اوکراین می تواند به هاب بعدی وب ۳ تبدیل شود». وی همچنین افزود:

یک کشور می تواند به هاب وب ۳ تبدیل شود که شهروندانش فعالانه به این فناوری علاقه مند باشند و تصمیم بگیرند که سهم عمده ای در توسعه آن داشته باشند. اوکراین هم توانایی و هم عزم برای انجام این کار را دارد.

منبع : Cointelegraph