۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

صرافی بایننس طی بیانیه ای اعلام کرد که با نزدیک شدن مرج اتریوم و افزایش معاملات اتریوم، کارمزد معامله جفت رمزارز ETH/‌BUSD را به مدت ۳۰ روز حذف خواهد شد.

بایننس اعلام کرد که کارمزد معاملات اسپات جفت رمزارز ETH/BUSD را از ۴:۳۰ صبح جمعه ۴ شهریور به وقت تهران، صفر خواهد کرد. صفر شدن کارمزد معاملات اتریوم با ‌BUSD به مناسبت به‌روزرسانی مرج اتریوم انجام شده است و به مدت ۱ ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین اینجا بخوانید ؛ کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

این صرافی در آخرین بیانیه های خود عنوان کرده است که حق خود را برای تعلیق کاربرانی که برای افزایش حجم معاملات در صرافی به تجارت شستشو (Wash Trading) اقدام کنند، محفوظ می‌داند. این نکته در حالی اعلام می‌شود که معمولا در این موقعیت‌ها خود صرافی‌ها مظنون اصلی تجارت شستشو هستند.

همچنین اینجا بخوانید؛ هکرهای رونین مبالغ سرقت شده را از اتریوم به بیت کوین منتقل کردند

بایننس سیاست حذف کارمزد را یک بار دیگر در اواخر ماه ژوئن (خرداد) در شعبه صرافی خود در ایالات متحده (Binance.us) اجرایی کرده بود. این صرافی با این روش تلاش کرد کاربران بیشتری جذب کند و بخش مهم‌تری از سهم بازار معاملات در آمریکا را به دست آورد. البته این موضوع در آخر منجر به نوسانات قیمت بیت کوین در آن زمان شد زیرا عده‌ای با هدف ارتقا سطح کاربری خود در صرافی بایننس اقدام به خرید و فروش بی‌هدف BTC می‌کردند که در نهایت منجر به حذف معاملات بیت کوین در محاسبات مربوط به ارتقای سطح کاربری کاربران شد. در بازار معاملات رمزارز در آمریکا صرافی کوین بیس بیشترین سهم را دارد.

همچنین اینجا بخوانید؛ تحلیل قیمت اتریوم ، قیمت اتریوم هر هفته 20 درصد نزولی می‌شود

با افت قیمت‌ها و رکود بازار رمزارزها، صرافی‌ها در جستجوی راه‌های جدید برای حفظ کاربران خود هستند و باید دید سیاست کارمزد صفر بایننس در رسیدن به این هدف موفق می‌شود یا نه.

منبع: u.today