۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

اتریوم با یک شتاب نزولی به ۱۱۵۰ دلار رسید و ممکن است به زودی به زیر ناحیه حمایتی ۱۰۰۰دلاری نیز سقوط کند. اکنون آلت کوین برتر بازار در منطقه نزولی زیر سطوح حمایت ۱۱۵۰ و ۱۱۲۰ دلاری باقی مانده است و زیر اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود. در همین حال، تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۱۰۰ دلار در نمودار یک ساعت ETH/USD در حال شکل‌گیری است و در کوتاه‌مدت همچنان این جفت ارز در خطر سقوط بیشتر به زیر ۱۰۵۰ دلار و سپس ۱۰۰۰ دلار باقی می‌ماند.

آلت کوین برتر بازار قرمز شد!

تحلیل تکنیکال اتریوم در ۲۲ نوامبر نشان می‌دهد که آلت کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال مشابه با بیت کوین، کاهش دیگری را از مقاومت ۱۲۵۰ دلاری خود آغاز کرده است. قیمت اتریوم اکنون یک مسیر نزولی را دنبال می‌کند و زیر سطح محوری ۱۲۰۰ دلاری قرار گرفته است.

فروشنده ها یا همان خرس ها برای حرکت به زیر سطح ۱۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته سرعت می‌گیرند که این اقدام به پایین‌ترین حد ماهانه جدید در ۱۰۷۸ دلار منجر شد و در حال حاضر اتریوم در حال تثبیت زیان خود میباشد. آلت کوین برتر بازار اکنون زیر ۱۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

همچنین دراینجا بخوانید؛ انتقال حدود ۲۰۰ میلیون دلار اتریوم توسط هکر FTX در ۱۲ کیف پول

مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح ۱۱۰۰ دلار است. همچنین، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت داینامیک نزدیک به ۱۱۰۰ دلار در نمودار یک ساعت ETH/USD در حال شکل‌گیری است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۱۵۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته می‌باشد. علاوه بر این موارد، سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی که حرکت نزولی را از ۱۲۳۲ دلار به پایین ۱۰۷۸دلار آغاز کرده است نیز نزدیک به ۱۱۵۵ دلار است.

منبع: TradingView

مقاومت اصلی قیمت اکنون نزدیک به ۱۲۰۰ دلار می‌باشد. تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که شکست بالای مقاومت ۱۲۰۰ دلاری می‌تواند قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۱۲۵۰ دلاری سوق دهد. هر گونه سود بیشتر ممکن است درها را برای تست سطوح مقاومت ۱۳۰۰دلاری را باز کند.

زیان بیشتر ETH؟

تحلیل تکنیکال اتریوم نشان می‌دهد که اگر آلت کوین برتر بازار نتواند از مقاومت ۱۱۵۵ دلاری بالا برود، می‌تواند به حرکت خود به سمت پایین ادامه دهد. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به سطح ۱۰۸۰ دلاری می‌باشد.

حمایت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح ۱۰۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت اتریوم ممکن است شتاب نزولی بیشتری پیدا کند. در سناریوی اعلام شده، قیمت می‌تواند دربازه زمانی کوتاه‌مدت به سمت منطقه حمایتی ۹۲۰دلاری نیز کاهش یابد.

اندیکاتور‌های تکنیکال اتریوم:

  • اندیکاتور مکدی (MACD) ساعتی اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی اکنون زیر سطح ۵۰ است.
  • سطح پشتیبانی اصلی: ۱۰۸۰ دلار
  • سطح مقاومت اصلی: ۱۱۵۵ دلار

منبع: NewsBTC