Rate this post

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار از اواسط سپتامبر پس از هفته‌ها حرکت تریدینگ رنج به مرز یک تریلیون دلار نزدیک شده است. در همین حال، کاردانو و اتریوم پیشتاز بهبود بازار ارزهای دیجیتال هستند. بر اساس داده‌های بازار از شرکت ارائه‌دهنده داده‌های دارایی های دیجیتال، CryptoCompare اتریوم حدود ۱۳.۴درصد در روز گذشته افزایش یافته و در سطح ۱۵۷۰دلار معامله می‌شود. همچنین کاردانو در مدت مشابه حدودا ۹.۲درصد افزایش یافته و به ۰.۴۰۹دلار رسیده است.

رشد بازار ارزهای دیجیتال برتر

سایر ارزهای دیجیتال پیشرو نیز صعودی اما از عملکرد این دو ارز ضعیف‌تر بوده‌اند. به عنوان مثال، بیت کوین با ۵.۸درصد افزایش به ۲۰۹۰۰دلار رسید، و سولانا نیز با ۶.۴درصد رشد، به ۳۱دلار رسیده است. بایننس کوین با ۳.۲درصد افزایش به ۲۹۰دلار و پولکادات با ۵.۷درصد افزایش به ۶.۵دلار رسیده است.

ETC به طور قابل‌توجهی شروع به افزایش کرده است و همزمان با این افزایش قیمت، حداقل دو نهنگ ETC که مدت‌ها فعالیتی نداشتند، بیش از ۲۲ میلیون دلار از دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار را جابه‌جا کردند.

بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل درون زنجیره‌ای سایت Santiment، کیف پول یک نهنگ اتریوم که بیش از شش سال فعال نبود، ناگهان ۲۲.۲میلیون دلار را به یک کیف پول جدید که ارزی درآن ندارد، منتقل کرده است.

قیمت کاردانو همراه با بقیه بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافته است، ولی عملکردی بهتر از سایر دارایی‌ها از خود نشان داده است. سم بنکمن فرید، مدیر عامل صرافی مشهور ارزدیجیتال FTX و میلیاردر کریپتو بیان داشته است که این پلتفرم معاملاتی قرار است به زودی کاردانو را به فهرست خود اضافه کند.

 

همچنین دراینجا بخوانید؛ پس از ادغام، اتریوم به دنبال جذب سرمایه گذاران سازمانی است

 

بنکمن فرید در پاسخ به یکی از اعضای انجمن کاردانو که عنوان کرده بود صرافی FTX این ارز دیجیتال را لیست نخواهد کرد زیرا آنها کاردانو را تهدیدی برای همه چیزهایی که می‌خواهند کنترل کنند می‌دانند، بیان داشت:

که قطعاً اینطور نیست و این صرافی قراردادهای دائمی کاردانو را به صورت بین المللی فهرست کرده است و قرار است به زودی معاملات اسپات این توکن را اضافه کند.

افزایش قیمت ارزهای دیجیتال به افزایش ارزش کل بازار تا نزدیک به مرز یک تریلیون دلار کمک کرده و بیت کوین نیز از مرز روانی در حدود ۲۰هزار دلار عبور کرده است.

منبع: cryptoglobe