5/5 - (1 امتیاز)

چندین دارایی کریپتویی درطول مدت هفت روزی که گذشت افزایش یافتند. آلت کوین OP، توکن بومی Optimism، راه حل مقیاس‌پذیری لایه 2، با افزایش 94.92 درصدی قیمت در مدت تنها هفت روز در این بازار پیشتاز بود. به‌غیر از قیمت توکن OP، این پروتکل همین‌طور شاهد به روزرسانی‌های قابل توجهی در اکوسیستم درطی این هفته بود. برای نمونه، پروتکل L2 جریان جدید Optimism خود را برای تریدرهای جدید او با تجربه ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است. همین‌طور، اولین استیبل کوین برپایه یورو را در قالب $agEUR راه اندازی کرد.

قیمت توکن OP در هفت روز گذشته

به دلیل اینکه قیمت بزرگترین ارز دیجیتال کریپتو، بیت کوین [BTC]، در طول هفته به بالای 24000 دلار رسید، باقی بازار نیز همین روند را دنبال کردند. آن‌ها توانستند افزایش‌هایی را ثبت کنند. توکن OP نیز از باقی کاروان عقب نمانده است. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت توکن OP درطول هفت روز گذشته بیش از 90 درصد افزایش یافت. هفته گذشته قیمت این توکن تنها 0.89 دلار بود.

در دوره بررسی عملکرد قیمت، حجم معاملات این توکن شاهد رشدی ثابت بود. درطی هفته گذشته تا زمان انتشار این مطلب با حجم معاملات 799.85 میلیون دلار، حجم معاملات این توکن رشد 67 درصدی را برای خود به ثبت رساند. همان دوره بود که ارزش بازار توکن از 177.93 میلیون دلار به 389.61 میلیون دلار افزایش یافت.

در نمودار مربوط به بازه 24 ساعته، قیمت توکن OP حدود 8.39 درصد افزایش یافت. با افزایش انباشت OP در چندین روز گذشته، شاخص قدرت نسبی توکن (RSI) جایگاه خود را در منطقه اشباع خرید 78 در زمان انتشار مقاله قرار داد. شاخص MFI  این توکن نیز بر روی 88 مشاهده شد.

رالی ۷ روزه OP ممکن است به پایان خود نزدیک شده باشد. به دلیل اینکه یک اصلاح نزولی معمولاً بعد از چنین اوج‌های اتفاق خواهد افتاد.

عملکرد آنچین توکن OP

در دوره بررسی این توکن، داده‌های Santiment اینکونه نشان دادند که دامیننس اجتماعی توکن در 6 مرداد به اوج خود رسید. درست زمانی که این معیار به 1.03 درصد رسید. با این تفاسیر، این اتفاق با کاهش 32 درصدی همراه بود. همین امر باعث شد دامیننس توکن در زمان انتشار این خبر به محدوده 0.77 درصد برسد. در یک دوره هفت روزه، دامیننس توکن 17 درصد رشد کرد.

حجم توکن OP هم در 28 جولای  (06 مرداد) به 1065 رسیده بود. ولی در زمان انتشار این مطلب، متریک 81 درصد کاهش در طول دو روز را ثبت کرده و به 195 رسید. در بازه هفت روزه، این معیار رشد 43 درصدی را تجربه کرد. در این دوره، فعالیت توکن رشد جزئی 0.37٪ را ثبت کرد.

منبع: “ambcrypto