Rate this post

بیت کوین (BTC) به عنوان اولین ارز دیجیتالی دیجیتالی شده در جهان شناخته می شود (همچنین به عنوان رمز ارز پایه شناخته می شود).

قیمت بیت کوین مستعد نوسانات ناپایدار است. این باعث می شود که سوداگری در مورد معامله گران از نظر تاریخی محبوب باشد.

اما قیمت بیت کوین چه میشود ؟

تحلیل قیمت آینده بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) در ماه های گذشته افزایش یافته است و از 10 هزار دلار به بالاترین قیمت فعلی خود یعنی 24200 دلار رسیده است. یک تحلیلگر گفت که سطح بعدی علاقه 25800 دلار خواهد بود که می تواند نشانگر بعدی برای یک اوج احتمالی باشد.

فروش ماینر با بهترین قیمت برای استخراج بیت کوین این طلای نامرییMicroBT Whatsminer M20

انتظارات کارشناسان Bitcoin Forecast نظرسنجی در همه بازه های زمانی خوشبینانه به نظر می رسد ، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان انتظار دارند قیمت BTC افزایش یابد. شرکت کنندگان در بیت کوین شرط می بندند تا در یک ماه و سه ماهه بیش از 24000 دلار رشد کند.

داده های زنجیره ای اعتماد به نفس را به پیش بینی های خوش بینانه Bitcoin اضافه می کند. از لحاظ تاریخی ، اوج سه معیار مختلف با اوج قبلی BTC برابر بوده است. حجم معاملات ، حجم اجتماعی و آدرسهای فعال روزانه همه در جریان اجرای گاو نر 2017 با افزایش همزمان مواجه شدند.

اخبار مبنی بر اینکه شرکت One River Asset Management 65میلیون دلار BTC به دست آورده است و قصد دارد طی ماه های آینده سهم خود را به 1 میلیارد دلار برساند اعتبار صعودی بیشتری را به چشم انداز BTC افزود.

همچنین ، داده ها و آمارهای اساسی قانع کننده نشان می دهد که قیمت بیت کوین هنوز رشد نجومی را تجربه نکرده است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که تقاضای رمزنگاری سرب از عرضه آن پیشی گرفته است.

ریک ریدر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری بلک راک ، کمبود عرضه بیت کوین را یکی از مهمترین نقاط فروش می داند.

غلبه بر سطح مقاومت روانشناختی 20 هزار دلار شروع فرضی یک چرخه گاو نر جدید بود. این روایت فرصتی را برای دیدن اوج های جدید ایجاد می کند که رکوردهای قبلی را تحت الشعاع قرار می دهد.

اگرچه این رالی مشابه رالی سال 2017 است که هیاهوی بازار قبل از کریسمس BTC را به 20000 دلار رساند. این بار خریداران نهادی در حال رانندگی در بازار هستند زیرا جمعیت خرده فروشی که باعث رونق قبلی شد قادر به حمایت یا تغییر روند نبود.

در حال حاضر بازیگران نهادی بزرگی مانند MicroStrategy ، PayPal ، Square و One River Asset Management و غیره در بازار وجود دارند.

نظر شما چیست آیا بیت کوین روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد یا نه ؟